kuchyňská linka

Rustikální kuchyně s originální atmosférou

V kuchyni trávíme poměrně dost času, proč si nedopřát takové vybavení, kde vás bude těšit každá minuta? Existuje mnoho materiálů a provedení, v současnosti se lidé však hodně přiklání k tradičnímu rustikálnímu stylu, s charakteristickou venkovskou atmosférou. 

Nadčasové rustikální kuchyně

Vždy najdete mnoho inspirace k vytvoření nové kuchyně, stačí se porozhlédnout kolem sebe, najít příslušná témata zabývající se moderními trendy, Mnohdy stačí prohlédnout fotogalerii s již realizovanými návrhy, aby se rozvinuly vaše sny a vy měli jasnou představu, jak by měla vaše nová rustikální kuchyně. Co vás nejvíce dostane v tomto stylu? Nejprve si uvědomíte, jak z ní vyzařuje jistý klid. Pohoda spojená s půvabem vytvoří skutečně kouzelný prostor, kde nesmí chybět dominující masivní dřevěný stůl, nejlépe řemeslně zpracovaný, aby vám vydržel dlouhou dobu. V případě kredence vsaďte rovněž na dřevo, na mnoho poliček a šuplíků, kam se vejdou kuchyňské nezbytnosti. K typickým prvkům dále patří keramická držadla, mosazné úchytky a ozdobená dvířka od kuchyňských dvířek. Starobylého vzhledu rozhodně docílíte používáním nebarveného dřeva u nábytku. 

Realizace nové kuchyně

Kuchyňské studio Gabon Brno se postará o dodání kuchyně podle vašich představ. Samozřejmostí je pro zákazníky sortiment z kvalitních materiálů a precizní zpracování. Dodavatel disponuje širokou galerií kuchyní a vy máte možnost si nechat udělat návrh zdarma.  Rovněž se zajistí všechny přípravné práce související s dodáním linky do vašich prostorů. K realizaci zcela nového návrhu se přistupuje tak, že k vám odborní zaměstnanci firmy přijedou zaměřit prostor na novou kuchyňskou linku. Rovnou na místě se navrhne co nejlepší rozmístění nábytku, zjistí se stav rozvodů plynu, vody a elektroinstalací. Probere se následný postup prací na základě zjištěných skutečností.