spotřebiče Lord

Pračky s úspornými programy

Špinavé prádlo se hromadí prakticky neustále. Naštěstí byly vynalezeny automatické pračky, které si poradí i s mnoha hromadami v krátkém čase. Moderní modely vám ušetří nejen čas a práci, ale také peníze díky úsporným programům.

Spolehlivé výrobky s dlouhou životností

Domácnost potřebuje mnoho spotřebičů. Každého potěší, když si pořídí skutečně výkonné pomocníky. Domácí spotřebiče Lord se řadí k exkluzivním produktům, kde si vyberete z několika variant chladniček, mrazniček, mikrovlnek, myček, praček, sušiček, varných desek a jiného příslušenství. Německý výrobce si zakládá na spolehlivosti spotřebičů, používá jenom prověřené materiály a součástky. Pevně si stojí za zpracováním, proto neváhá poskytovat prodlouženou pětiletou záruku zdarma. Nechybí úsporné technologie, u praček třeba zkrácení programů pomocí funkce SpeedPerfect, u sušiček nízká spotřeba elektřiny.

Pračky a sušičky s bezplatným servisem

Bezplatný servis na tři roky získáte k zakoupené pračce nebo sušičce. Proč si je vybrat? Volně stojící sušička LORD T1 s tepelným čerpadlem umožňuje odložit start od jedné do čtyřiadvaceti hodin. Nerezový buben pojme až 8 kg prádla. Jedinečný povrch a velký prostor bubnu umožňuje neustálé načechrávání oblečení, tudíž je po vytažení nepomačkané a nadýchané. Pračka LORD W1 s předním plněním spadá do energetické třídy A+++. Špičková technologie umí rozpoznat množství vloženého prádla a podle toho přizpůsobit spotřebu vody a elektrické energie. Dovnitř se vejde jeden až osm kilogramů. Otáčky pro odstředění se regulují podle vybraného programu, do maxima až 1 400 ot/min. Automaticky se rovnoměrně rozkládá prádlo, aby bylo vyvážené. I nejnáročnější požadavky jistě splní nabídka patnácti programů. Nechybí několik šetrných programů, které zajistí co nejrychlejší vyprání. Funkce EcoPerfect naopak prací cyklus prodlouží, ale optimalizuje se spotřebování elektrické energie a vody.