zahradní párty stany

Co vám nesmí chybět na zahradě?

Konečně to vypadá, že tlusté svetry a posezení u krbu vyměníme za chvíle strávené na zahradě. Počasí přeje nadšeným zahrádkářům i majitelům pergol a teras. Jenže co dělat, když vám nestačí stávající prostory? Jak se připravit na letní oslavy, svatbu dětí nebo tradiční rodinné návštěvy? Nemačkejte se v malém obývacím pokoji, pořiďte si vybavení na zahradu, které je stylové, vkusné a zároveň maximálně praktické!

Zahradní párty stany pro každého

Ať už bydlíte v rodinném domě a máte k dispozici zahradu nebo trávíte čas na chaloupce u lesa, vždy můžete být perfektně připraveni na početnější návštěvy. Stejně tak díky altánu či stanu dodáte každé oslavě naprosto unikátní podobu. Stabilní zahradní párty stan vám poskytne azyl i během letního deštíku a zároveň nabídne dostatek místa pro pořádnou oslavu bez limitů. V chytře řešeném stanu najdete plochu pro tancování i uspořádání stolů. Díky tomu je zahradní stan ideálním svatebním pomocníkem, jak si užít originální oslavu s přáteli a rodinou a zároveň se netísnit ve vydýchaných prostorách.

Jak vybavit zahradní stan?

Pokud se rozhodnete pro otevřený model zahradního stanu, získáte vzdušný altán. Postupně lze dokoupit boční stěny s průhlednými okny nebo plnými stěnami. V každém případě se hodí investovat do nového nábytku a vsadit na moderní zahradní lehátka s polohováním. Lehátka i křesla určená na zahradu se vyznačují pevnou a odolnou konstrukcí. Na vás je pak zvolit si ideální modelovou řadu, která může být vyrobena z exotických dřevin či stálobarevného plastu. Moderní jsou i ratanové kousky slibující maximální komfort. Investujete-li do zahradního párty stanu a zázemí pro chvíle odpočinku, bude vám chybět už jen pořádný gril. Chytré zahradní grily od předních výrobců disponují bezpečnostními prvky a umožní vám kuchtit ty nejlahodnější pochoutky.