chatky máchovo jezero

Za aktivním odpočinkem na Máchovo jezero

Voda tiše naráží na břeh rybníka v jemných vlnkách, vítr si pohrává s rákosím a v dálce šumí vzrostlý les. Jestliže milujete atmosféru českých kempů s chatičkami a opékáním buřtů, pak stranou vašeho zájmu určitě nezůstane ani Máchovo jezero. Jeho název je poměrně dost zavádějící, protože se ve skutečnosti jedná o rybník. Ale zažitý název jezero už mu asi nikdo nikdy neodpáře. Máchův kraj je romantický, stejně jako básník, který měl tuto část země velmi rád.

Ubytujte se v praktických chatkách

Na výběru ubytování na dovolené velmi záleží. K vlastní pohodě přispívá bydlení, ve kterém se cítíte příjemně. Nemusí se hned jednat o plně vybavený hotelový pokoj. Někdo dává přednost soukromí ve skromněji zařízených chatkách, ve kterých má však veškerý komfort – pohodlné spaní a ledničku, v níž si může uschovat potraviny a nápoje. Ubytování na Máchově jezeře toto všechno umožňuje. Sociální zařízení je společné a k dispozici v areálu kempu.

Stravování v jídelně s barem

Kromě kvalitního ubytování je na dovolené ještě snad více důležitější dobré jídlo. Není nad plný žaludek, díky kterému pak jsou zážitky z výletů nebo koupání v jezeře ještě lepší. Proto i na toto majitelé kempu myslí a pro své hosty mají přichystánu jídelnu s barem, v níž si můžete objednat polopenzi nebo plnou penzi v případě větších skupin lidí. To znamená, že k dispozici vám bude snídaně a teplá večeře s polévkou. Ta vás zasytí po celodenních aktivitách, které si dopředu naplánujete.

O zábavu je postaráno

Máchovo jezero – chatky nabízejí dostatek zábavy pro každého. Na své si přijdou jak děti, tak i dospělí. Pro děti jsou připraveny houpačky, prolézačky a pískoviště, trampolína nebo kolotoče, na nichž se mohou dosytosti vydovádět, když už je přestane bavit se koupat ve vodě jezera. Dospělí mohou využít minigolf, šlapadla nebo se společně se svými dětmi svézt na parníku.

Sdílet článek