cislo-popisne-na-dum

3 rady pro výběr nejlepších exteriérových doplňků

Exteriérové doplňky představují důležitou součást krásně zařízeného domu a jeho blízkého okolí. Pokud si co nejlépe poradíte s výběrem, může být výsledek nejenom funkční, ale i krásný na pohled. A toho můžete dosáhnout především díky možnosti objednat i exteriérové doplňky na zakázku. Podívejte se, podle čeho vybírat a co všechno takto můžete pořídit.

Nechte si vyrobit exteriérový doplněk na míru

Stylový květináč, překrásná kovaná brána, plotové dílce, elegantní ohniště či gril nebo třeba příjemné a hravé dekorace, díky kterým přidáte na zahradu trochu jedinečného stylu. K dispozici je víceméně cokoliv, a protože je to zakázková výroba exteriérových doplňků Praha, můžete si vymyslet víceméně jakýkoliv tvar či ztvárnění předmětu, který potřebujete. Jedná se převážně o práci s kovovým materiálem, který navíc vyniká dlouhou životností, kterou je možné ještě dále podpořit vhodným povrchovým ošetřením.

Designové prvky s praktickou funkcí

Obecně mohou být exteriérové doplňky především funkčními předměty, jejichž výhodou navíc bude právě designový a zajímavý vzhled, díky kterému budou fungovat také jako dekorace. Zkuste na to myslet při výběru vhodných prvků, aby splňovaly oba tyto požadavky. Pomocí této zakázkové výroby si snadno objednáte i atypické rozměry prvků, které jinde jen obtížně seženete. S realizací na míru totiž bude všechno sedět přesně na své místo.

Dlouhou životnost podpořte práškovým lakováním

Kromě zadání samotné výroby je možné objednat také ošetření předmětu pomocí práškového laku. Takové lakování komaxitem se výborně hodí pro další ochrannou vrstvu kovu, ale i na ozvláštnění již starého předmětu, u kterého chcete změnit barvu či upravit stávající vzhled. S použitím té správné technologie navíc není problém dostat lak opravdu do všech možných skulinek i u složitých tvarů.