Šetrné mytí auta

Šetrné mytí auta

Málokdo si dnes dokáže představit život bez auta. Také vlastníte jednoho z pomocníků, který vás rád dopraví na naplánované místo? Potom jistě víte, že to nepůjde bez pravidelné péče, protože kdo by se chtěl ukazovat veřejnosti ve špinavém modelu?

Správný mycí program pro vaše vozidlo

Každý si myslí, že mytí aut není žádná věda, ale ne každý se chce podobnými činnostmi zdržovat. Vždyť stačí dojet do nejbližší automyčky, kde vše provedou za vás. I tady však záleží na kvalitě provedené práce. Určitě nepodceňujte ruční mytí, které znamená šetrnější zacházení k laku v porovnání s automatickými provozy. Neodborné zacházení vám přidělá jen vrásky na čele. Nevhodné nástroje a chemie jsou příčinou poškození laku. Z tohoto důvodu přenechte auto zkušeným firmám, kde se zaměřují na používání profesionální autokosmetiky, která dobře odstraní špínu a mastnotu.

Nano ochrana vašeho auta

Nano mytí Praha je jedním z vyhledávaných mycích programů. K realizaci je potřeba 180 až 240 minut času, takže si během čekání můžete něco vyřídit a pak se vrátit k již ošetřenému a dokonale čistému vozidlu. Nejdříve se začíná předmytím, kdy se odstraní například hmyz a hrubé nečistoty. Dále se pokračuje ručním mytím s pH neutrálním šamponem. Praha nano mytí obsahuje také ruční vyčištění disků, chemickou a mechanickou dekontaminaci laku. Následně se přechází ke druhému mytí. Vysuší se karoserie, prahy a vnitřní hrany dveří. Naimpregnují se pneumatiky, odmastí se lak a aplikuje se keramický povlak na lak značky Gyeon Q2 One + Gyeon Cure. Životnost tohoto druhu laku je minimálně dvanáct měsíců či vystačí na dvacet tisíc ujetých kilometrů. Vzhledem k tomu, že vytvrzení povlaku zabere čtyřiadvacet hodin, doporučuje se tuto dobu auto nechat odpočívat. Uvidíte, že pracovníkům záleží na životním prostředí a prováděné úkony splňují certifikáty podle norem EU.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Zvýšená bezpečnost s dopravním značením
Zvýšená bezpečnost s dopravním značením
Je naprosto nezbytné, aby se upozorňovalo na místa, kde aktuálně probíhají různé stavební a jiné úpravy. Každá firma musí zajistit...
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Při podnikání firma i jednotlivec stále řeší otázku peněz. Jak vhodně investovat, aby byly výsledky co nejlepší? Vezměte si třeba...
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Tak jako mnozí jiní, i já jsem se musela pustit do výběru nových letních pneumatik pro svůj osobní automobil Peugeot...