Pronájem dodávek v Praze

Půjčovna dodávek v Ostravě a v Praze: Pohodlné řešení při stěhování nebo přepravě osob

Stěhujete kancelář nebo svoji domácnost? Pak určitě budete potřebovat mít k ruce vozidlo, kterým odvezete všechny svoje věci a vybavení. Kde takové sehnat a proč je dobré si ho půjčit?

Do Ostravy pro dodávku

Samozřejmě, že při stěhování lze využít odbornou firmu, která vám s tím pomůže. Věci zabalí i přepraví na nové místo. Ovšem něco to bude stát. Nejste-li v situaci, kdy byste si mohli dovolit výdaj navíc, či přemýšlíte ekonomicky, pak budete hledat jiné řešení. Tím je pronájem dodávky. Pokud máte řidičský průkaz skupiny B či volného řidiče, pak je to ideální volba. Zavoláte, objednáte – celých 24 hodin denně a 7 dní v týdnu jsou vám v půjčovně k dispozici. Půjčovna dodávek v Ostravě pronajímá vozy již na pouhou jednu hodinu. Za vozidla nepožaduje hotovostní kauci, a navíc získáte denní limit pro kilometry zdarma. Všechny vozy jsou pojištěné, na případné pojistné události byste se podíleli do výše sjednané spoluúčasti.

Dodávky půjčují i v Praze

Pronájem dodávek v Praze poskytuje prakticky stejné služby jako ta v Ostravě. V internetovém katalogu na jejich webových stránkách je možné seznámit se s nabídkou dodávek do hmotnosti 3,5 t, pro jejichž řízení postačí řidičský průkaz skupiny B, který má převážná většina řidičů. Objednání pronájmu probíhá formou vyplnění kontaktního formuláře na webu, kde se uvádí datum, čas a místo převzetí i vrácení automobilu. Systém rezervace je jednoduchý a přehledný a nemá v sobě žádné skryté poplatky. Zákazník platí jen za to, co si skutečně objednal. V nabídce jsou malé vozy Opel Vivaro Van i větší dodávky a valníky s plachtou i mikrobus až pro devět osob. Zaplatit je možné pohodlně on-line prostřednictvím bankovního převodu nebo platební karty. 

Půjčení vozidla je výhodný způsob, jak vyřešit stěhování či převoz osob z místa na místo.