Čištění koberců v Liberci

Profesionální čištění koberců a sedaček

Nikdo nedokáže udržet delší dobu perfektně čisté koberce a sedačky. Pravidelnému čištění se nevyhnete, i když si vyberete výrobky z kvalitních materiálů. Naštěstí existují profesionální služby, které se postarají, aby čištění proběhlo naprosto perfektně.

Karbonizační čištění koberců

Vezměte si jakoukoliv místnost a přesvědčíte se, že v každé najdete nejrůznější typy plísní, bakterií, roztočů a virů. Vše neustále vdechujeme, což je přirozené, ale nesmí dojít k přílišné koncentraci, aby se nepoškozovalo zdraví. Můžete však předejít případným alergiím a zdravotním potížím pravidelným udržováním koberců a vnitřního vybavení. Čištění koberců v Liberci vám může nabídnout také efektivnější karbonizační metodu s hypoalergenním účinkem. Jde o jedinečnou metodu, kdy se odstraní až 98 % všech nečistot. Nejde o žádné povrchové čištění, ale tento způsob pronikne dost hluboko do struktury kobercových vláken, odkud odstraní veškeré nečistoty. Navíc se během této metody používá až o osmdesát procent méně vody, což znamená, že okamžitě po realizaci budou koberce suché a připravené k používání. Kromě nečistot se zbavíte i alergenů a roztočů. Životnost vašich koberců se prodlouží, protože karbonizace se provádí mnohem šetrněji v porovnání s běžnými způsoby čištění. 

Sedačky jako nové

Sedačky se od neustálého používání opotřebovávají a často dochází k jejich znečištění. Pokud zde přijímáte i dětské návštěvníky, nároky na čistotu jsou o to víc častější. Čištění sedaček v Liberci si hravě poradí i nahromaděnými toxickými alergeny v čalounění vašich sedaček díky karbonizačnímu čištění, které má hypoalergenní účinek. Běžné vysávání alespoň jednou za rok vyměňte za profesionální čištění, aby využili unikátní čistící metodu a vytvořili pro vás zdravější okolní prostředí. Na webových stránkách lze jednoduše zjistit předběžnou kalkulaci požadovaných služeb.