cestovní vodní dýmky

Objevte kouzlo vodních dýmek

Kdo propadl chuti tabáku a zvažuje, jak nepříjemný zápach z cigaret přebít, může vyzkoušet ochucené kouření díky vodní dýmce. Ta nabízí příležitost otestovat všechny vůně a chutě světa a užít si hodinku až dvě kouření jako určitý způsob relaxace. Víte ale, jakou dýmku si vybrat a co všechno budete potřebovat, aby byla vaše kuřácká výbava kompletní?

Za rozumné ceny z pohodlí domova

Levná dýmka rozhodně v dnešní době, kdy trh oplývá mnoha výrobci luxusních dýmek, neznamená nízkou kvalitu nebo krátkou životnost. Cenově dostupné modely známých značek koupíte online a díky přehlednému popisu zjistíte, co vám stroj a příslušenství nabízí. Rozhodnete-li se pro menší modely, vybírejte vázy s dobrou stabilitou. Váza dýmky může být čirá, zdobená i broušená a podle typu interiéru si lze vybrat i vyhovující barevnou kombinaci. Velké oblibě se těší též cestovní vodní dýmky, jež mají zajímavou velikost a navíc se dobře skladují, vejdou se do každého batohu a mohou být s vámi nejen na výletech, ale i dovolené či během posezení v parku.

Korunka a heat management pro pohodlné kouření

Aby byla dýmka funkční, vyžaduje dostatečně velkou korunku. Ta může být z keramiky i různých směsí až po nerezové zpracování. Do korunky se vměstnává tabák s ochucenou melasou. Máte rádi sladké chutě? Pak vyzkoušejte třeba meloun s borůvkami, pro milovníky ostřejších chutí se pak doporučují citrusy a černé tabáky a kdo má rád opravdový průtah plic, musí otestovat čistou mátu.

Heat management je dalším příslušenstvím, které udělá z kouření vodní dýmky absolutně bezstarostnou záležitost. Speciální kryt na korunku pojme až tři kokosové uhlíky a díky dalšímu dílu snadno reguluje přívod vzduchu a umožňuje tak přesně nastavit potřebnou sílu uhlíků. Heat management si můžete přibalit kamkoliv s sebou. Určitě si ale do zásoby pořiďte náustky navíc, nikdy totiž nevíte, s kolika přáteli budete sedět u jednoho stroje a vždycky se vyplatí mít svůj vlastní, třeba barevně označený náustek.