Kuba – země mnoha zážitků

Kuba – země mnoha zážitků

Poznávací zájezdy představují jedinečnou příležitost, jak během krátkého časového úseku poznat vyhlášená místa a kulturu zvolené země. Pečlivě organizovaná výprava vedená zkušeným průvodcem slibuje řadu zážitků, o které jste během klasické dovolené u moře ochuzeni. Přivoňte k pravým kubánským doutníkům, ochutnejte bezkonkurenční rum anebo se projeďte starým americkým veteránem! Užijte si dva týdny na Kubě, v zemi s bohatou historií, nejvyšším bodem Pico Turquino a jednou z nejznámějších škol boxu!

Proslulé doutníky a údolí Viñales

Samotné hlavní město Kuby je kombinací několika architektonických stylů. Bez návštěvy Havany, zdejších věhlasných katedrál, slavných muzeí a ještě populárnější výrobny tabáku si zkrátka nemůžete Kubu odškrtnout na svém cestovatelském seznamu. Plantáže tabáku ve Valle de Viñales, jsou, stejně jako doutníky značky Cohiba, celosvětově proslulé! Ve volném čase můžete za kubánské peso ochutnat Mojito a zaposlouchat se do rytmů salsy v některém z místních barů.

Nabitý program se zastávkou pod palmami

V největším ostrovním státě Karibiku se dotknete památek v oblasti Santa Clara, poznáte malebná zákoutí koloniálního Trinidadu a ochutnáte nápoj Canchanchára. Navštívíte též Santiago de Cuba, turisty oblíbené Cienfuegos s pohádkovou architekturou nebo Sancti Spiritus s nejstarším kubánským kostelem. K vidění je toho opravdu mnoho! Zhruba v polovině poznávací pouti zažijete relax v obležení bílého písku, palem a koupání na Playa Ancón. Na lehátku můžete nerušeně snít o místech, která jste měli možnost shlédnout, a hlavně o těch, jež na vás čekají třeba na stránkách http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/kuba/.

Varadero – kousek mozaiky kubánského ráje

Pevnost Castillo del Morro, poutní místa Kuby či nejstarší dochovaná sídla zvučných osobností rozšíří dosavadní povědomí o městě neochvějně spojovaném se jménem Fidel Castro. Závěrečné dny strávíte pobytem u oceánu v letovisku Varadero. Před odjezdem do rodiště si zde ještě pochutnáte na kubánské kuchyni a navštívíte nedaleké delfinárium. Poznávací zájezd do Karibského ráje vám rozšíří dosavadní obzory o zemi, která má opravdu co nabídnout vášnivým cestovatelům, dobrodruhům i milovníkům luxusních pláží!

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Už jste si také někdy řekli „Tohle se mi stát nemůže“, a ani jste se nenadáli a ono se vám...
Nejlepší místo na svatbu nebo oslavu? Rodinné vinařství na jižní Moravě!
Nejlepší místo na svatbu nebo oslavu? Rodinné vinařství na jižní Moravě!
Luxusní moravské víno, krásné prostředí, příjemní lidé a kouzelná atmosféra – tohle všechno zažijete v srdci Pálavy, na nezapomenutelném místě...
Ideální auta na hory
Ideální auta na hory
Tak jako ženy často hledají ideál mužské krásy, tak i muži touží vlastnit, popřípadě se alespoň projet v dokonalé plechové...