Zhubněte definitivně. Nový dietní program vám to umožní!

Zhubněte definitivně. Nový dietní program vám to umožní!

Téměř každý již na sobě vyzkoušel některou dietu, nebo alespoň úpravu jídelníčku. Přesto že se o způsobech, jak ztratit na váze, snad ještě nikdy v minulosti nenapsalo tolik návodů, časopiseckých článků i odborných studií jako v posledních letech, s nadváhou, či přímo obezitou se potýká stále více lidí a často bývá přirovnávána k celosvětové epidemii. A všichni se ptají stále na totéž: Jak účinně zhubnout?

Vycházejme z přirozených pochodů v lidském těle

Průlomem v oblasti redukce váhy je nový dietní program IT´S MY LIFE!, vytvořený odborníky z oboru správné výživy a medicíny, tedy nutričními terapeuty, obezitology a lékaři. Jde o první český program, poskytující klientům celkovou plnohodnotnou náhradu stravy. Ta je koncipována podle konkrétních potřeb uživatele a dodává tělu v přesně určeném poměru veškeré potřebné živiny včetně vitamínů a minerálů. Klíč k úspěchu tohoto stravovacího programu, složeného ze šesti týdenních fází, je vysoký obsah bílkovin a zároveň nízký obsah sacharidů v dietních pokrmech. Bílkoviny ve stravě jsou totiž pro tělo nezbytné, sacharidy si ovšem dokáže vytvořit svépomocí, a to zejména zpracováním tuků. Při proteinové dietě IT´S MY LIFE! se tak tělo přirozeně dostane do stavu ketózy, kdy tuky samo rozkládá. Důležitým rozdílem oproti mnoha jiným dietám však je, že svalová hmota zůstane procesem ketózy nedotčena. A čím více máme v těle svalů, tím rychleji a snáze spotřebováváme energii, třebaže nejsme přímo fyzicky aktivní. Jednoduše řečeno, máme rychlejší metabolismus a hubneme.

Jak se zapojit?

Stačí navštívit některou z poboček IT´S MY LIFE! v Praze, Jihomoravském či Zlínském kraji. Výživový poradce vám zhotoví podrobný dietní plán, zahrnující pestrou paletu předem připravených jídel – kaše, polévky, koktejly, omelety i nejrůznější nápoje, z nichž je většina prosta lepku, sóji a laktózy. Hubnutí je pak samozřejmě individuální, ale průměrně můžete počítat s 1 – 3 kg tuku týdně. Program IT´S MY LIFE! navíc ani nezruinuje vaši peněženku, jedna porce vyjde na sympatických 75 korun.

Navštivte webové stránky IT´S MY LIFE! a vykročte na cestu za štíhlou postavou!

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Už jste si také někdy řekli „Tohle se mi stát nemůže“, a ani jste se nenadáli a ono se vám...
Zdravotnické vybavení módní a kvalitní
Zdravotnické vybavení módní a kvalitní
Od zdravotního personálu a lékařů se většinou očekává kromě odborně vykonané práce také perfektní vzhled. V současné době není problém...
Pusťte se do práce ve speciálním oblečení
Pusťte se do práce ve speciálním oblečení
Chystáte se pracovat na zahradě nebo v garáži? Výměna oblečení se nedělá jenom kvůli nezašpinění svátečnějších svršků, ale hlavně pro...