belly-2473_1280

Zhubněte definitivně. Nový dietní program vám to umožní!

Téměř každý již na sobě vyzkoušel některou dietu, nebo alespoň úpravu jídelníčku. Přesto že se o způsobech, jak ztratit na váze, snad ještě nikdy v minulosti nenapsalo tolik návodů, časopiseckých článků i odborných studií jako v posledních letech, s nadváhou, či přímo obezitou se potýká stále více lidí a často bývá přirovnávána k celosvětové epidemii. A všichni se ptají stále na totéž: Jak účinně zhubnout?

Vycházejme z přirozených pochodů v lidském těle

Průlomem v oblasti redukce váhy je nový dietní program IT´S MY LIFE!, vytvořený odborníky z oboru správné výživy a medicíny, tedy nutričními terapeuty, obezitology a lékaři. Jde o první český program, poskytující klientům celkovou plnohodnotnou náhradu stravy. Ta je koncipována podle konkrétních potřeb uživatele a dodává tělu v přesně určeném poměru veškeré potřebné živiny včetně vitamínů a minerálů. Klíč k úspěchu tohoto stravovacího programu, složeného ze šesti týdenních fází, je vysoký obsah bílkovin a zároveň nízký obsah sacharidů v dietních pokrmech. Bílkoviny ve stravě jsou totiž pro tělo nezbytné, sacharidy si ovšem dokáže vytvořit svépomocí, a to zejména zpracováním tuků. Při proteinové dietě IT´S MY LIFE! se tak tělo přirozeně dostane do stavu ketózy, kdy tuky samo rozkládá. Důležitým rozdílem oproti mnoha jiným dietám však je, že svalová hmota zůstane procesem ketózy nedotčena. A čím více máme v těle svalů, tím rychleji a snáze spotřebováváme energii, třebaže nejsme přímo fyzicky aktivní. Jednoduše řečeno, máme rychlejší metabolismus a hubneme.

Jak se zapojit?

Stačí navštívit některou z poboček IT´S MY LIFE! v Praze, Jihomoravském či Zlínském kraji. Výživový poradce vám zhotoví podrobný dietní plán, zahrnující pestrou paletu předem připravených jídel – kaše, polévky, koktejly, omelety i nejrůznější nápoje, z nichž je většina prosta lepku, sóji a laktózy. Hubnutí je pak samozřejmě individuální, ale průměrně můžete počítat s 1 – 3 kg tuku týdně. Program IT´S MY LIFE! navíc ani nezruinuje vaši peněženku, jedna porce vyjde na sympatických 75 korun.

Navštivte webové stránky IT´S MY LIFE! a vykročte na cestu za štíhlou postavou!