photovoltaic-5020802_640

Výrobu elektřiny svěřte slunci. Bude pro vás totiž pracovat zadarmo!

Stále máte rodinný dům bez fotovoltaických panelů? To je ale chyba. Správně navržený fotovoltaický systém s ukládáním energie do baterie vás může učinit energeticky nezávislými. Vstupní investice navíc snížíte na minimum prostřednictvím státních dotací. Vyvstává tak otázka, proč vlastně váhat.

Náklady za energie v mnoha případech tvoří největší část rodinného rozpočtu. Přitom ale existuje způsob, jak je razantně snížit, v některých případech dokonce přímo na nulu. To dokáže fotovoltaika. Za splnění jedné podmínky. Bude-li správně nakonfigurovaná, s dostatečným množstvím panelů vyrobených z těch nejkvalitnějších materiálů a nasměrovaných na ty správné světové strany a samozřejmě i odborně namontovaná profesionály. Levné panely z Číny a ještě k tomu nainstalované svépomocí ihned zavrhněte. Mohou být zdrojem budoucího požáru.

Fotovoltaika na klíč

Odborníky na slovo vzaté na výrobu energie ze slunce najdete například ve společnosti Sun 4 Power (sun4pover.cz), jejíž specializací jsou dodávky fotovoltaických elektráren pro rodinné domy na klíč. Fotovoltaika na klíč je správnou volbou především pro ty, kteří chtějí přijít k hotovému. Firma poskytuje kompletní služby od A do Z od návrhu až po kompletní realizaci. Aniž by si brala zálohy při podpisu smlouvy, jak je běžné u konkurence.

Celorepubliková působnost

Firma, která je členem České fotovoltaické asociace, své služby poskytuje po celém území České republiky. Na různých místech ČR má hned několik poboček. Například v Brně – fotovoltaika Brno, Praze – fotovoltaika Praha, Znojmě – fotovoltaika Znojmo, fotovoltaika Kladno a na spoustě dalších míst. Kompletní přehled všech poboček je k dispozici na stránkách sun4power.cz/kontakt. V nabídce je fotovoltaika pro rodinné domy i rekreační objekty, s bateriemi i bez.

Požádejte o nezávaznou konzultaci

Pokud o instalaci fotovoltaického systému uvažujete, neváhejte odborníky firmy požádat o nezávislou konzultaci. Na zmíněných stránkách stačí vyplnit jednoduchý formulář, specifikovat v něm své požadavky a zanechat své kontaktní údaje. Brzy se s vámi spojí odborný pracovník firmy, s nímž budete moci probrat detaily. To, zda-li je vaše nemovitost pro instalaci FVE vhodná, se dozvíte po první návštěvě.