Vybavit gastro provoz v e-shopu má své výhody

Vybavit gastro provoz v e-shopu má své výhody

Restaurace stojí a padá s kuchyní, takže když zařizujete provozovnu, myslete hlavně na pořádné vybavení. Kulinářské zážitky se nedají připravit na koleně. A pokud ano, je to výsledkem geniality kuchaře, nikoli úsporným zázemím vaší kuchyně.

I nejnutnější základ je velká investice

V závislosti na velikosti gastro provozovny se jen nákup nejnutnějšího zařízení pohybuje ve statisících. Nejsou to jen sporáky, chladící a mrazící boxy či grily nebo trouby, pro efektivitu práce je nutné nakoupit i pomocníky k přípravě pokrmů – hnětače, kutry, kráječe a krouhače, mlýnky a další drobné spotřebiče, které ve výsledku hodně navýší váš rozpočet.

Dá se vybavení kuchyně koupit na internetu?

Není překvapení, že se i prodej gastro zařízení přestěhoval na internet a vše si můžete vybrat a objednat v e-shopu. Dobré je, že si lze stránky internetového obchodu otevřít už ve chvíli, kdy připravujete projekt a plánujete vybavení nejen kuchyně, ale i výdeje a baru. Máte tak mnohem rychleji přesnější představu o rozsahu plánované investice a současně jste ihned v obraze, jaké možnosti se v tomto oboru nabízejí.

I za kvalitu můžete zaplatit méně

Výhodou e-shopu společnosti Gastrocentrum Písek s.r.o. je nejen široká a ucelená nabídka všeho, co nějak souvisí s přípravou a prodejem jídla, v jejich internetovém obchodě najdete i gastro bazar, kde některé vybavení můžete koupit s výraznou slevou. V nabídce jsou sice starší, ale kvalitní a málo používané kusy. V bazaru je k dispozici sortiment nádobí, elektro spotřebičů, vitrín, stolů a dalšího zařízení, na kterém tak můžete při zařizování ušetřit opravdu dost peněz.

Jestliže si nejste úplně jisti, co všechno budete v provozovně potřebovat, nebo jak vybavení kuchyně efektivně sestavit, obraťte se na zkušené poradce jmenované firmy. Zařízení vám pomohou vybrat, instalovat a vysvětlí vám obsluhu. Servis a prodej na splátky jsou samozřejmostí.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Každá firma před otevřením svých dveří zaměstnancům či obchodním partnerům pracuje na dokonalém úklidu, díky němuž je vždy všechno čisté,...
PPC reklama vám pomůže získat zákazníky
PPC reklama vám pomůže získat zákazníky
Chcete být vidět na internetu? Pak nepodceňte obsah svých webových stránek a je jedno, máte-li v provozu blog, firemní stránky...
Jak na výběr bezpečnostní kamery
Jak na výběr bezpečnostní kamery
V současné době snad každý někdy narazí na zlodějíčka, který si hodlá přivlastnit to, co mu nepatří. Firemní ani soukromé...