e-shop gastro

Vybavit gastro provoz v e-shopu má své výhody

Restaurace stojí a padá s kuchyní, takže když zařizujete provozovnu, myslete hlavně na pořádné vybavení. Kulinářské zážitky se nedají připravit na koleně. A pokud ano, je to výsledkem geniality kuchaře, nikoli úsporným zázemím vaší kuchyně.

I nejnutnější základ je velká investice

V závislosti na velikosti gastro provozovny se jen nákup nejnutnějšího zařízení pohybuje ve statisících. Nejsou to jen sporáky, chladící a mrazící boxy či grily nebo trouby, pro efektivitu práce je nutné nakoupit i pomocníky k přípravě pokrmů – hnětače, kutry, kráječe a krouhače, mlýnky a další drobné spotřebiče, které ve výsledku hodně navýší váš rozpočet.

Dá se vybavení kuchyně koupit na internetu?

Není překvapení, že se i prodej gastro zařízení přestěhoval na internet a vše si můžete vybrat a objednat v e-shopu. Dobré je, že si lze stránky internetového obchodu otevřít už ve chvíli, kdy připravujete projekt a plánujete vybavení nejen kuchyně, ale i výdeje a baru. Máte tak mnohem rychleji přesnější představu o rozsahu plánované investice a současně jste ihned v obraze, jaké možnosti se v tomto oboru nabízejí.

I za kvalitu můžete zaplatit méně

Výhodou e-shopu společnosti Gastrocentrum Písek s.r.o. je nejen široká a ucelená nabídka všeho, co nějak souvisí s přípravou a prodejem jídla, v jejich internetovém obchodě najdete i gastro bazar, kde některé vybavení můžete koupit s výraznou slevou. V nabídce jsou sice starší, ale kvalitní a málo používané kusy. V bazaru je k dispozici sortiment nádobí, elektro spotřebičů, vitrín, stolů a dalšího zařízení, na kterém tak můžete při zařizování ušetřit opravdu dost peněz.

Jestliže si nejste úplně jisti, co všechno budete v provozovně potřebovat, nebo jak vybavení kuchyně efektivně sestavit, obraťte se na zkušené poradce jmenované firmy. Zařízení vám pomohou vybrat, instalovat a vysvětlí vám obsluhu. Servis a prodej na splátky jsou samozřejmostí.

Sdílet článek