moderní koberce

Váš vlastní styl!

Koberce byly dříve tradiční pokládkou v bytech i rodinných domech, dnes je nahrazují modernější a lépe udržovatelné materiály, jako jsou vinyly a plovoucí podlahy či kachličky. V každém ohledu zůstávají v kurzu trendy kusové koberce v moderním designu či orientální vzory a koberce s třásněmi. Je tedy pouze na vás, jaký zvolíte do vašeho interiéru, vybírejte pečlivě tak, aby se jednotlivé styly mezi sebou netřely a váš domov získal na útulnosti a vkusu.

Moderní koberce se dobře udržují

Rozhodnete-li se pro moderní koberce, máte jistotu chytrého nákupu zavedené společnosti, která je odborníkem na koberce. V jejich sortimentu najdete praktické běhouny, s nimiž rafinovaně zkrášlíte chodbu, vstupní prostor i okolí postele. Díky běhounům se nebudete muset bosýma nohama dotýkat studené podlahy. Navíc geometrické tvary a kompozice barev budete ještě dlouho po nákupu obdivovat. Sortiment koberců zahrnuje i další skvosty, velké oblibě se těší  perský – koberec i běhoun. Jsou to vlněné kousky ceněné pro svou kvalitu a originalitu.

Díky tomu se jedná o dobře uloženou investici, kterou ocení i další generace. Ať už se rozhodnete pro jejich zavěšení na stěnu, umístění pod gauč či do konferenční místnosti v kanceláři, vždycky a všude bude tento ručně vázaný orientální koberec vypadat úchvatně. Perské koberce pořídíte z vyhlášených zemí, populární jsou třeba íránské, turecké koberce či kousky z Afganistanu.

Do dětského pokoje i kanceláře

Hedvábné koberce z vlny a kašmíru poslouží jako luxusní doplněk každého interiéru. Díky propracovaným vzorům si doma užijete skutečné umění. U těchto koberců je běžná vazba přesahující až jeden milion uzlíků na metr čtvereční. Komu více sedí klasika v podobě moderního koberce, může volit z různých rozměrů a tvarů kusové koberce s výraznými barvami i jednoduchou jednobarevnou strukturou.