Bauer

Užijte si hokej naplno

Hokej patří k nejoblíbenějším sportovním aktivitám, a byť je doposud výsadou pouze mužů, stále více žen začíná minimálně bruslit. Rozhodnete-li se začít s hokejem a věnovat se mu opravdu naplno, pak potřebujete kvalitní výbavu. Tu samozřejmě tvoří neodmyslitelně brusle na led a samozřejmě hokejka, výstroj a ochrana hlavy – přilba. Jestliže hledáte vhodného výrobce, pak vsaďte na osvědčenou a léty prověřenou klasiku. Společnost Bauer patří mezi stálice na trhu a svou pozici navíc upevňuje stále novými, atraktivními modely bruslí i dalšího vybavení.

Vlajková loď Baueru

Za klíčový produkt si společnost Bauer zvolila hokejové brusle. A udělala velmi dobře, protože brusle Bauer patří mezi špičku. Obouvají je sportovní nadšenci do bruslení i profesionálové z řad nejlepších hokejistů. Ostatně Bauer si zakládá na tom, aby každý našel dokonalou výstroj, jež skvěle padne, bude splňovat individuální požadavky na kvalitu, design a pohodlí a zároveň funkčnost. Historie firmy Bauer sahá až do roku 1927, kdy rodinný klan Bauerových upevnil ocelové nože na část boty ve spodní části a zahájil tak novou éru pohybu na zledovatělé ploše. Bauer se ale kromě lední výzbroje soustředí též na kolečkové in-line brusle, jež jsou oblíbeným sportovním vybavením napříč generacemi.

Luxus za dostupnou cenu

Ten, kdo bere sport vážně, ocení vlastnosti nových hokejek. Hokejka není pouze nástroj pro přesnou hru, ale také váš parťák, se kterým se musíte cítit jistě a sebevědomě v každé minutě na ledu. Bauer neustále pracuje na nových, inovativních postupech a metodách, díky nimž představuje revoluční produkty. U hokejek je pak řeč třeba o způsobu ohýbání a moderní technologii umožňující hráči směřovat více energie do střely. Nebojte se investovat do kvality, která vás nikdy nezklame, a pořiďte si kompletní výbavu pro sport u světové špičky s jedenácti prodejnami v České republice.