woman-801806_1920

Uvažujete o bazénu?

Chcete si pořídit na zahradu nový bazén? Pak je vám jistě jasné, že nejde o malou investici, ale chtělo by to vsadit na opravdovou kvalitu, aby vám vydržel mnoho let, nejlépe desítky let a s jeho provozem nebyly žádné problémy. U bazénu požadujeme, aby se nám líbil vzhledem a vyhovoval rozměry, aby dlouho vydržel, materiál neblednul, jen tak se nepoškodil a na naši zahradu se zkrátka hodil. Vyhlášené svým vzhledem i kvalitou jsou nadzemní i zapuštěné bazény od firmy www.albixon.cz.

Investovat do bazénu s dlouhou životností se vyplatí

V nabídce výrobce Albixon najdeme klasické i laminátové bazény, nechybí ani unikátní bazény z výjimečného materiálu Albistone®, jejichž pořízení byste rozhodně měli také uvážit. Pokud už totiž volíme bazény do země, u kterých věnujeme čas jejich zabudování a na zimu je neschováváme, určitě bychom měli veškeré náklady zvážit a nešetřit zbytečně.

V čem je materiál Albistone® tak unikátní?

Materiál Albistone® je výjimečný v mnoha věcech. Jeho složení vychází z mnoha let zkušeností a působení firmy na trhu. Především pomaleji stárne a bazény z něj vyrobené jsou opravdu odolné. K jeho výhodám patří mechanická odolnost, takže se nemusíte bát, že by se povrch poškodil nebo prorazil během divokých her, instalace doplňků a jiné manipulace. Má totiž velkou rázovou houževnatost. Co se týče vzhledu, jistě každý uvítá bazén, který bude stále vypadat stejně, bude barevně stálý a nevybledne vlivem UV záření. Jelikož se zapuštěný bazén na zimu neschovává, měl by být mrazuvzdorný a odolat nepřízni počasí. Albistone® odolá teplotám od -40°C do +70°C. Samozřejmě je zdravotně nezávadný a dokonce 100% recyklovatelný. Jelikož má i dlouhou životnost, je jisté, že samonosné i přelivové zapuštěné bazény Albixon jsou investicí do opravdové kvality na mnoho let.

Z pestrého sortimentu Albixon si určitě vyberete

Vyberte si z pestrého sortimentu firmy Albixon kvalitní bazén podle svých kritérií. Může jít buď o nějaký z materiálu Albistone® nebo o foliové zahradní bazény, klasické bazény laminátové nebo přelivové bazény. V nabídce najdete dokonce i vířivky nebo sauny.