todoist

Todoist a Evernote – seznamte se s nejlepšími aplikacemi pro správu úkolů a poznámek

Ať už si potřebujete rozdělovat úkoly se svými kolegy, nebo jen chcete mít pod kontrolou své povinnosti, určitě se vám budou hodit kvalitní aplikace pro správu úkolů a poznámek. Recenze na www.hardyn.cz se zaměřila na dvě aplikace, které patří mezi ty úplně nejznámější. Jsou to Todoist a Evernote. Pokud zatím nevíte, jak tyto aplikace fungují a jaké jsou jejich přednosti, určitě byste měli pokračovat ve čtení.

Todoist se právem řadí mezi nejlépe hodnocené aplikace svého druhu

Todoist je celosvětově oblíbeným nástrojem pro rychlé zadávání úkolů a poznámek  i jejich následnou organizaci. Todoist pomáhá ve všech sférách. Ať jde o řízení týmu a rozdělování úkolů nebo o běžný nákup do domácnosti. Mezi jeho hlavní přednosti patří dobré zpracování mobilní aplikace a velmi snadná obsluha. Ti, kteří Todoist používají ve své práci, jistě ocení i ukazatel produktivity, jímž je tato aplikace vybavena. Pro obchodní klientelu Todoist v nedávné době připravil i rozšíření s řadou zajímavých funkcí a velmi příznivou cenou 2,5 USD měsíčně. Todoist je samozřejmě dostupný nejen v mobilních telefonech, ale můžete jej mít i ve svém tabletu, osobním počítači nebo třeba chytrých hodinkách. Všechna zařízení jsou poté synchronizována, takže úkol, který zadáte v jednom z nich, vidíte i ve všech ostatních. Kromě toho je aplikace podporována i všemi operačními systémy, což je také velmi významné plus.

S aplikací Evernote budete mít pořádek ve všech svých poznámkách

Hemží se váš pracovní stůl lístečky s nejrůznějšími poznámkami a vy se v nich často přestáváte orientovat? Aplikace Evernote je pro vás jako stvořená. Jedná se totiž o virtuální poznámkový blok, do kterého si můžete zapsat vše, co vás v danou chvíli napadne. Zápisy z důležitých obchodních setkání, úkoly, na něž nesmíte zapomenout, či nezbytné dokumenty. To vše má v aplikaci své místo. Velkou výhodou je, že sem nemusíte ukládat jen text. Evernote umí pracovat s různými formáty, včetně PDF dokumenů, videí a fotografií. Vytvořené poznámky poté můžete sdílet i se svými kolegy či členy rodiny.

Pokud chcete dát svému osobnímu i pracovnímu životu nový řád, aplikace Todoist i Evernote pro vás budou vhodnými pomocníky. S nimi již nikdy nezapomenete přijít na důležitou schůzku, dokončit významný pracovní úkol, ani nakoupit suroviny na rodinnou večeři.

Jestliže vás Todoist ani Evernote nezaujaly, můžete se podívat na www.hardyn.cz, kde naleznete i další zajímavé aplikace.

Sdílet článek