povlečení

Tip na dárek nejen pod stromeček

Hledáte vhodný dárek, který bude nejen atraktivní, ale třeba též praktický a pro obdarovaného bude znamenat především funkčnost? Zapomeňte na zbytečnosti, jež zabírají místo a nedají se využít. Připravili jsme pro vás pár tipů, jak obdarovat všechny členy rodiny a vykouzlit jim úsměv na tváři krásným dárkem, jenž bude zároveň používaný dlouhodobě a pokaždé si na vás obdarovaný vzpomene.

Dárky na postel

Vsaďte na bytový textil, ten vám zútulní domov, zkrášlí jednotlivé prostory a sáhnete-li po luxusním povlečení, máte garanci kvalitního a komfortního spánku. Kromě samotného povlečení v mnoha materiálových zpracováních, designech a stylech vám internetový specialista na bytový textil nabízí prostěradla, přehozy a v zimním období žádané deky a přikrývky. Bez čeho se neobejde žádný domov, jsou dekorační a měkké polštářky. S nimi oživíte i starší pohovku, dodáte nádech rodinného tepla v každém pokoji a navíc jej příjemně, za pár korun zvelebíte.

Pro babičku i maminku

Vybírat dárek pro babičku může být pěkný oříšek. Zpravidla výběr končí u bačkor, teplých ponožek nebo kosmetického balíčku. Zajímavým a neotřelým dárkem mohou být například nové záclony. V online sortimentu nechybí též hotové záclony, jež stačí správně změřit na vybraná okna a pokud nové záclony babičce navíc pověsíte, máte zaděláno na nejlepší dárek letošního roku. Jestliže záclonám příliš neholdujete, můžete otestovat na oknech praktické záclony, jež dodají místnosti dostatek soukromí před sousedy a zároveň vytvoří ochranu před ostrými slunečními paprsky. Prohlédněte si nejnovější nabídku kolekcí záclon, povlečení a dalšího bytového textilu, díky němuž oživíte váš domov. Moderní bytové textilie jsou rozhodně báječným nápadem na dárek nejen pro babičku či maminku, ale například taková deka pro partnera pro zachumlání se ve dvou bude určitě vítaným překvapením.