Střešní box

Thule – specialista na vaše cesty

Chystáte se vyrazit na cyklo výlet anebo jen zvažujete, kam uskladnit veškeré zimní vybavení na hory? Lyže, boty na snowboard i hůlky a přilby se často nevlezou do auta. Řešením může být box, kam vměstnáte vše, co potřebujete. Navíc box lze upevnit prakticky na jakýkoliv vůz a stejně tak je pouze na vás, jak velký box si pořídíte. Střešním boxem ale nevyřešíte uchycení kol při delších cestách. Ne každý automobil nabízí dostatečný zavazadlový prostor, kam by se vlezla kola pro celou rodinu, proto jej někteří řeší uchycením kol na střeše, eventuálně se nabízí nosiče kol na tažné zařízení nebo páté dveře. U každého modelu máte garanci jednoduché a přitom stabilní montáže.

Švédský originál

Švédská značka Thule patří mezi sportovními nadšenci známá jména, neboť se specializuje na nosiče kol, lyží, autonosiče a příčníky. Cílem značky je vyhovět zákazníkům a umožnit jim vychutnávat si venkovní aktivity bez limitů. A to právě díky vybavení pro automobily přináší. Střešní box je opatřen praktickým zámkem, díky čemuž nemusíte mít strach, že vám sportovní věci někdo ukradne, a stejné je to též u nosiče kol. Firma založená v roce 1942 čerpá ze zkušeností, jež za ty roky získala, a nyní patří mezi špičkové výrobce s cenově dostupným sortimentem. Je-li váš vůz vybaven tažným zařízením, můžete jásat. Kromě uchycení kol na střešní nosič se nabízí varianta nosiče kol na tažné zařízení.

Ideální varianta nosiče

Rozhodnete-li se investovat do nosiče kol na tažné zařízení, pak máte možnost volit z několika modelových provedení. Podle počtu kol se nabízí nosiče na jedno, dvě, tři i čtyři kola pro celou rodinu, stejně tak speciální nosiče na elektrokola i nosiče na karbonová kola, segway, nosiče na motocykly a skládací nosiče šetřící místo. Myslivci a sportovní lovci pak ocení nosiče na zvěř, čímž si zachovají čistý interiér vozu a zároveň zvěř maximálně zabezpečí.