e-shop zdarma

Testování e-shopových řešení

Internetové obchody jsou v dnešní době mocným nástrojem marketingu. Navštívit vás totiž mohou lidé z celé republiky, a to kdykoli a bez toho, aby museli vstát z gauče. Dnešní zákazník je pohodlný, a proto je mnohdy výhodnější, snažit se jej zaujmout výhradně na internetu. Ušetříte tím i spoustu peněz za pronájem kamenné prodejny. A navíc, prodáváte-li diskrétní zboží, zákazníci si ho rozhodně raději koupí na internetu než v klasickém obchodě.

Obchodování na internetu

Stejně jako je na internetu jednoduché nakupovat, je snadné mít svůj vlastní e-shop. Pro začínajícího internetového podnikatele jsou jako dělané služby společností, které nabízejí předpřipravená řešení. To znamená, že bez jakékoli znalosti programování nebo toho, jak vůbec online obchody technicky fungují, si svůj vlastní e-shop vytvoříte během několika kliknutí prostřednictvím srozumitelného průvodce. Tvorba e-shopu, na základě skládání jednotlivých modulů a výběru funkcí, které pro své podnikání opravdu využijete, ještě nikdy nebylo snazší.

A pro ty, kdo si oblast teprve oťukávají nebo chtějí počáteční náklady srazit na minimum, je tu služba pronájem e-shopu od firmy Shoptet, kterou lze užívat naprosto zdarma.

E-shop od Shoptetu

Tvorba webu prostřednictvím serveru Shoptet.cz je uživatelsky přívětivá a neméně příjemná je i jeho následná správa a údržba. Bez jakýchkoli vstupních investic si během jednoho měsíce vyzkoušíte veškeré služby, které váš nový internetový obchod skrývá, zcela zdarma. Až po uplynutí této doby budete platit měsíční pronájem. To má řadu výhod – kromě již zmíněných nulových vstupních investic, je to možnost kdykoli obchod zavřít – nic neriskujete. A máte-li v plánu vést e-shop, který má v nabídce maximálně deset položek, na placení pronájmu jednoduše zapomeňte – od Shoptetu je e-shop zdarma.