belly-2354_1280

Termolipolýza

Hitem posledních několika let je hubnutí s pomocí kavitace, čili bezbolestnou liposukcí. Doposud nejúčinnější metodou takového hubnutí byla tzv. kryolipolýza, nově však moderní studia nabízí i termolipolýzu. Jaký je mezi těmito metodami redukce tukových polštářků rozdíl a jaká metoda je účinnější, se dočtete níže.

Kryolipolýza

Kryolipolýza funguje na principu, kdy se s pomocí speciálního přístroje v těle tukové buňky ochladí, což vede k jejich krystalizaci a postupnému odumření. Leukocyty (bílé krvinky) pak následně tyto odumřelé buňky odstraní lymfatickým systémem z těla ven. Kryolipolýza je bezbolestnou neinvazivní liposukcí, která by neměla za ideálních okolnosti způsobovat žádné modřiny, otoky a nerovnosti kůže. Není však výjimečné, že po proceduře zůstanou na kůži nevratné změny.Před časem šlo o převratnou metodu, dnes je tu však ještě účinnější a modernější a hlavně tělu bezpečnější metoda hubnutí – termolipolýza.

Termolipolýza

Katalytická Termolipolýza je novou, zcela unikátní metodou, jejíž výsledky poznáte již po prvním ošetření. Metoda funguje na zcela opačném principu jako kryolipolýza. Termolipolýza využívá infračervené paprsky s kmitočtem vln 800 nm, které pronikají do podkoží a zároveň podporují metabolismus adipocitů a krevní oběh. Metoda povzbuzuje spalování tuků, chemickou a metabolickou reakci organismu a následně potom i vyplavování tuků z těla ven. Díky této metodě dochází ke snižování hmotnosti, objemu a tvarování figury. Bonusem je pak i odstranění bolesti kostí, kloubů a přilehlých svalů. Metoda je to velmi příjemná a uvolňující. Termolipolýza se užívá i v medicínských oborech v rámci léčby revmatických chorob, ženských onemocnění a ortopedických potíží. Procedura na rozdíl od kryolipolýzy trvá pouze 30 minut a je ji možno použít na celé tělo (vyjma krku a hlavy).

Kam na Termolipolýzu? Pakliže jste žijete v Českých Budějovicích nebo v okolí, doporučujeme využít služeb Jany Hartmannové. Jde o odbornici s dlouholetou praxí, kterou získala ve slatinných třeboňských lázních Aurora. Vedle termolipolýzy zde nabízí i různé masáže, tejpování a další procedury. Více informací naleznete na jejich stránkách www.maserka-trebon.cz.