Termolipolýza

Termolipolýza

Hitem posledních několika let je hubnutí s pomocí kavitace, čili bezbolestnou liposukcí. Doposud nejúčinnější metodou takového hubnutí byla tzv. kryolipolýza, nově však moderní studia nabízí i termolipolýzu. Jaký je mezi těmito metodami redukce tukových polštářků rozdíl a jaká metoda je účinnější, se dočtete níže.

Kryolipolýza

Kryolipolýza funguje na principu, kdy se s pomocí speciálního přístroje v těle tukové buňky ochladí, což vede k jejich krystalizaci a postupnému odumření. Leukocyty (bílé krvinky) pak následně tyto odumřelé buňky odstraní lymfatickým systémem z těla ven. Kryolipolýza je bezbolestnou neinvazivní liposukcí, která by neměla za ideálních okolnosti způsobovat žádné modřiny, otoky a nerovnosti kůže. Není však výjimečné, že po proceduře zůstanou na kůži nevratné změny.Před časem šlo o převratnou metodu, dnes je tu však ještě účinnější a modernější a hlavně tělu bezpečnější metoda hubnutí – termolipolýza.

Termolipolýza

Katalytická Termolipolýza je novou, zcela unikátní metodou, jejíž výsledky poznáte již po prvním ošetření. Metoda funguje na zcela opačném principu jako kryolipolýza. Termolipolýza využívá infračervené paprsky s kmitočtem vln 800 nm, které pronikají do podkoží a zároveň podporují metabolismus adipocitů a krevní oběh. Metoda povzbuzuje spalování tuků, chemickou a metabolickou reakci organismu a následně potom i vyplavování tuků z těla ven. Díky této metodě dochází ke snižování hmotnosti, objemu a tvarování figury. Bonusem je pak i odstranění bolesti kostí, kloubů a přilehlých svalů. Metoda je to velmi příjemná a uvolňující. Termolipolýza se užívá i v medicínských oborech v rámci léčby revmatických chorob, ženských onemocnění a ortopedických potíží. Procedura na rozdíl od kryolipolýzy trvá pouze 30 minut a je ji možno použít na celé tělo (vyjma krku a hlavy).

Kam na Termolipolýzu? Pakliže jste žijete v Českých Budějovicích nebo v okolí, doporučujeme využít služeb Jany Hartmannové. Jde o odbornici s dlouholetou praxí, kterou získala ve slatinných třeboňských lázních Aurora. Vedle termolipolýzy zde nabízí i různé masáže, tejpování a další procedury. Více informací naleznete na jejich stránkách www.maserka-trebon.cz.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Sporťák pro vaše nejmenší
Sporťák pro vaše nejmenší
Jsem teď ve věku, kdy se to kolem mě prcky jenom hemží. A tak moc dobře vím, že vybrat pro...
Buďte in s kontaktními čočkami
Buďte in s kontaktními čočkami
Už dost schovávání se za brýle! Nechte vyniknout svou přirozenou krásu, make-up a sexy pohled, kterým řeknete více než tisícovkou...
Vlasové hnojivo jako řešení vypadávajících vlasů
Vlasové hnojivo jako řešení vypadávajících vlasů
Vypadávání vlasů je problém, který musíte rychle řešit. Dříve než se nadějete, by totiž vaše hlava mohla být pokryta jen...