1000x1000-142528830413

Švýcarský nábytek Vitra

V dnešním článku o kancelářském nábytku se zaměříme na švýcarský nábytek značky Vitra. Ta byla založena už v roce 1957 nábytkářskou rodinou Fehlbaumů, kteří prorazili nejprve na evropský a posléze na světový trh. V současnosti se v České republice potýkáme s nedostatkem kvalitního moderního kancelářského nábytku. Většina kanceláří se spokojí s nevzhledným rustikálním stylem devadesátých let, který provází mohutné v lepším případě kožené sedačky. Nebo dýhovaným levným nábytkem, který se rychle omlátí i nechtěným kontaktem s konstrukcí kancelářské židle nebo se záhy okope. Sehnat špičkový designový za přijatelnou cenu se ukázalo jako nadlidský úkol.

Nábytek Vitra levnější díky bazaru

Sám o sobě designový nábytek Vitra není levnou záležitostí a jeho ceny nevyrazí dech snad jen milionářovi. Tento luxus si však mohou dopřát i obyčejní smrtelníci, když si jej pořídí v pražském Officeoutletu až za 20 procent pořizovací ceny. Podnikatelé se nemusí obávat, že by nákupem kancelářského nábytku z druhé ruky přišli o možnost odpočtu DPH, neboť společnost je plátcem. Má showroom v pražských Holešovicích a sklad v Jesenici u Prahy. Pro případné dotazy je k dispozici telefonní linka +420 722 908 615. V současné nabídce jsou od značky Vitra k dispozici konferenční stoly, zásuvkové kontejnery, sedačky, kancelářské židle a stolky. Přesné počty kusů uložených na skladě jsou uvedeny vždy u konkrétní položky v eshopu.

Bazarový nábytek neznamená omlácený a zničený

Znehodnocený nábytek by nikdo nechtěl, a proto jej Officeoutlet ani neprodává. Dbá dokonce i na parametry skladování tak, aby byly vybrané kusy uloženy v suchém prostředí s přístupem vzduchu. Na svých webových stránkách nechává nahlédnout do svých skladů, aby se zákazníci mohli přesvědčit, že o budoucí zařízení jejich kanceláře je dobře postaráno. Proto také nábytek značky Vitra neztratí na svém lesku a bude na dlouhou dobu dělat parádu.

Sdílet článek