likvidace aut

Spolehlivá likvidace vraku auta

Také momentálně uvažujete o tom, co udělat se starými vozidly a stroji v různém stavu? Likvidace užitkových nebo stavebních modelů probíhá bez zbytečných podmínek, efektivně a rychle.

Orientační cena a peníze na ruku

Dobrou zprávou je, že se likvidují různé druhy autovraků. Může jít nejen o osobní vozidla, ale také o nákladní, dodávky, užitkové a stavební stroje. Nerozhoduje typ, model ani stáří. Na webových stránkách https://zahotove.cz/likvidace-auta-praha/ zjistíte, že konečnou cenu však ovlivňují různé faktory. Především jde o fakt, jestli nabídnete vrak kompletní, či nikoliv. Kompletní model by neměl postrádat motor, převodovku, chladič, řídící desku, sedadla, katalyzátor a celou karosérii. Samotný výkup probíhá velice svižně, vyřizování vám nezabere více než třicet minut. Bude se podepisovat kupní smlouva, získáte likvidační protokol, ale také dojednanou sumu peněz přímo na ruku. Zajímá vás přibližná odhadní cena předem? Můžete k výpočtu použít online kalkulačku, kam zadáte požadované údaje, aby je technický pracovník zhodnotil a mohl vám nabídnout cenu, kterou můžete očekávat.

Bez čeho se neobejdete při výkupu auta

Neřešte odvoz, protože na https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/ si lze všimnout, že tato služba se poskytuje zdarma po celé republice, přičemž se odvozy vraků realizují maximálně do jednoho dne. Nebudou se vás týkat ani obchůzky a papírování. Likvidují se i nekompletní typy, nestanovuje se žádné množství pro výkup a likvidaci najednou, přizpůsobení vašim požadavkům nečiní žádný problém. Vyžadují se však nějaké doklady a dokumenty. Soukromá osoba potřebuje občanský průkaz a originál velkého a malého technického průkazu. Vraku nesmí chybět identifikační číslo VIN, které naleznete na rámu a na karosérii. Plná moc majitele vozu vezměte s sebou, když se o likvidaci stará jiná osoba, než je zapsaná v technickém průkazu.