bezpečnostní fólie Brno

Snadná cesta k lepšímu vzhledu i větší ochraně vozidla

Dbáte na ochranu i vzhled svého vozidla? Potom by vaší pozornosti neměly uniknout speciální fólie, které nabízí mnoho možností při vylepšení jeho vzhledu a také zvýšení bezpečnosti. Pojďme si je tedy blíže představit!

Nová barva pro starší vůz

Jednoduchým způsobem, jak propůjčit starému vozidlu nový vzhled, je bezesporu polep speciální fólií. Fólie lze aplikovat na rovné plochy a zakřivené části karosérie, přičemž nabídka takových fólií je nečekaně rozmanitá. Fólie může být matná či lesklá, polomatná, metalizovaná nebo perleťová atd. Zatímco některé fólie jsou velmi decentní a jejich úkolem je nenápadně vylepšit vzhled vozidla, jiné fólie jsou velmi extravagantní a zaujmou na první pohled. Samozřejmostí je možnost opatřit fólii reklamním potiskem, například sloganem nebo nejrůznějšími fotografiemi.

Větší ochrana vozidla díky čiré fólii

Další oblíbenou možnost představují čiré fólie, které navzdory tloušťce pouhých 100–200 mikronů ochrání lak před nejrůznějšími hrozbami, zejména potom exponovaná místa. Jaké jsou výhody polepu vozidla čirou ochrannou fólií?

· Nedochází ke změně barvy vozidla, neboť fólie je téměř neviditelná.

· Vozidlo je účinněji chráněno před poškozením drobnými odletujícími kamínky a štěrkem.

· Při nastupování, vystupování, nakládání věcí a pohybu po parkovišti a v garážích je vozidlo rovněž lépe chráněno.

· Nedochází k poškození nebo narušení laku oleji, asfaltem, případně solí během zimních měsíců.

· Snižuje se míra degradace laku vlivem působení UV záření.

Kromě polepu karosérie speciálními fóliemi se majitelům vozidel nabízí další možnosti pro zvýšení komfortu při cestování. Tónování autoskel v Brně je velmi rozšířené, neboť se jedná o efektivní způsob, jak dosáhnout většího soukromí a také zamezit nežádoucímu přehřívání vozidla. Bezpečnostní fólie v Brně a širokém okolí instaluje společnost Sun Pro, která dbá na precizní postup zaručující dokonalou ochranu a zároveň nenápadné provedení.