Skutečné dobrodružství v balonu

Skutečné dobrodružství v balonu

Toužíte se aspoň na chvíli dostat do minulosti? V čase se neposunete zpátky, ale některé věci vám ji dovedou hodně připomenout. Zkuste zapomenout na současné letecké společnosti, které vás letadlem přepraví na druhý konec světa. Naberte odvahu k absolvování cesty balónem.

Krásy naší vlasti z výšky

Pět neděl v baloně? Ne, nemusíte tam strávit tolik času podle vzoru filmových hrdinů. Vyhlídkové lety balonem se uskutečňují z několika měst České republiky, sami si vyberete to, které vám nejvíce vyhovuje. Žádné strachování, protože se o vás postará zkušený instruktor. V pravidelně kontrolovaném a testovaném balonu si budete připadat bezpečně. Jen směr letu si nevyberete, to za vás učiní vítr v době vaší cesty vzduchem. Lety balónem mají své neodolatelné kouzlo a na tyto zážitky nikdy nezapomenete. Přitahuje vás privátní let pro dvě nebo čtyři osoby? V tomto případě lze vystartovat odkudkoliv, postačí vhodný pozemek s pevnějším povrchem. Ano, stává se, že se budete těšit zbytečně, tady rozhodují meteorologické podmínky. Neproletíte se během sněžení, bouřky, deště a při silném větru. Nesmíte se zlobit, vždyť počasí rozhoduje samo a jde hlavně o vaši bezpečnost.

Seskok padákem pro odvážné

Občas si člověk chce zkusit něco neobvyklého, aby zapomněl na věčný stereotyp. K oblíbeným adrenalinovým zážitkům patří seskoky padákem. Tento druh dárku se stal poslední dobou velice populární, takže se nedivte, když vás někdo z rodiny překvapí poukazem. Až vám srdce přestane rychle tlouct z nečekané zprávy, představte si úžasné věci, jaké lze spatřit z letadla nebo vrtulníku. Pod sebou uvidíte louky, lesy, pastviny, pole, mosty, zámky a velkolepé stavby hradů. Užasnete nad krajinou z výšky a pak si jen tak skočíte dolů do té krásy. A nemusíte v tom zůstat úplně sami, vždyť vás rádi připraví i na tandemové seskoky.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Už jste si také někdy řekli „Tohle se mi stát nemůže“, a ani jste se nenadáli a ono se vám...
Nejlepší místo na svatbu nebo oslavu? Rodinné vinařství na jižní Moravě!
Nejlepší místo na svatbu nebo oslavu? Rodinné vinařství na jižní Moravě!
Luxusní moravské víno, krásné prostředí, příjemní lidé a kouzelná atmosféra – tohle všechno zažijete v srdci Pálavy, na nezapomenutelném místě...
Ideální auta na hory
Ideální auta na hory
Tak jako ženy často hledají ideál mužské krásy, tak i muži touží vlastnit, popřípadě se alespoň projet v dokonalé plechové...