Lety balónem

Skutečné dobrodružství v balonu

Toužíte se aspoň na chvíli dostat do minulosti? V čase se neposunete zpátky, ale některé věci vám ji dovedou hodně připomenout. Zkuste zapomenout na současné letecké společnosti, které vás letadlem přepraví na druhý konec světa. Naberte odvahu k absolvování cesty balónem.

Krásy naší vlasti z výšky

Pět neděl v baloně? Ne, nemusíte tam strávit tolik času podle vzoru filmových hrdinů. Vyhlídkové lety balonem se uskutečňují z několika měst České republiky, sami si vyberete to, které vám nejvíce vyhovuje. Žádné strachování, protože se o vás postará zkušený instruktor. V pravidelně kontrolovaném a testovaném balonu si budete připadat bezpečně. Jen směr letu si nevyberete, to za vás učiní vítr v době vaší cesty vzduchem. Lety balónem mají své neodolatelné kouzlo a na tyto zážitky nikdy nezapomenete. Přitahuje vás privátní let pro dvě nebo čtyři osoby? V tomto případě lze vystartovat odkudkoliv, postačí vhodný pozemek s pevnějším povrchem. Ano, stává se, že se budete těšit zbytečně, tady rozhodují meteorologické podmínky. Neproletíte se během sněžení, bouřky, deště a při silném větru. Nesmíte se zlobit, vždyť počasí rozhoduje samo a jde hlavně o vaši bezpečnost.

Seskok padákem pro odvážné

Občas si člověk chce zkusit něco neobvyklého, aby zapomněl na věčný stereotyp. K oblíbeným adrenalinovým zážitkům patří seskoky padákem. Tento druh dárku se stal poslední dobou velice populární, takže se nedivte, když vás někdo z rodiny překvapí poukazem. Až vám srdce přestane rychle tlouct z nečekané zprávy, představte si úžasné věci, jaké lze spatřit z letadla nebo vrtulníku. Pod sebou uvidíte louky, lesy, pastviny, pole, mosty, zámky a velkolepé stavby hradů. Užasnete nad krajinou z výšky a pak si jen tak skočíte dolů do té krásy. A nemusíte v tom zůstat úplně sami, vždyť vás rádi připraví i na tandemové seskoky.