logistics-852937_1920

Regály do firmu, skladu i obchodu

Logicky a přehledně řešené úložné prostory jsou důležité jak v domácnosti, tak i v mnoha oborech podnikání. Systematické uspořádání vyžadují obchody, knihovny a studovny, kanceláře, firemní sklady i místnosti sloužící pro archivaci různorodých dokumentů. Kompletní sortiment regálů pro nejrůznější účely nabízí internetový obchod společnosti Eu – Regály.

Dáme si do bytu…

Regály nepatří pouze do technických prostor, ale nejčastěji je využijete právě doma. Praktické a snadno přemístitelné kovové regály s plastovými policemi se hodí do spíže či sklepa k uskladnění kompotů, marmelád a zavařenin po vydatné sezóně, své místo v nich najdou ale i hrnce a jiné kuchyňské vybavení. Nepostradatelné jsou regály v garáži, kde je vždy třeba uložit mnoho nářadí a věcí k údržbě auta. V nabídce jsou však i speciální regály na pneumatiky, které uvítají zejména autoservisy.

Do obchodu i do firmy

Ať již provozujete obchod s elektronikou, drogerií, či potravinami, sháníte vybavení do skladu, nebo potřebujete regály do malého kumbálku za svou kanceláří, regálové systémy společnosti Eu – Regály se přizpůsobí jakýmkoli potřebám. Může jít o univerzální stavebnicové moduly se snadnou montáží a možností rychlé a jednoduché přestavby, nebo o vysoce variabilní bezšroubové kovové regály do skladu s vysokou nosností, umožňující například uskladnění europalet. Profesionální regály do velkých i malých archivů pak pojmou množství knih, šanonů nebo krabic s dokumenty.

Konfigurátor ulehčí plánování

Vynikajícím pomocníkem při výběru je on-line konfigurátor, díky kterému si zákazník vyzkouší kombinace různých typů a velikostí regálů a na základě svých požadavků si navrhne vlastní regálovou sestavu včetně volby materiálu, výšky, hloubky či počtu polic. Plánovat navíc může i podle ceny kompletní sestavy, která je v konfigurátoru okamžitě k dispozici, a jakmile je spokojen, může rovnou učinit objednávku.

Pro podrobnou nabídku navštivte web firmy Eu – Regály a v případě nestandardních požadavků se nezdráhejte kontaktovat její zaměstnance, jsou připraveni vám kdykoli pomoci a poradit.

Sdílet článek