Regály do firmu, skladu i obchodu

Regály do firmu, skladu i obchodu

Logicky a přehledně řešené úložné prostory jsou důležité jak v domácnosti, tak i v mnoha oborech podnikání. Systematické uspořádání vyžadují obchody, knihovny a studovny, kanceláře, firemní sklady i místnosti sloužící pro archivaci různorodých dokumentů. Kompletní sortiment regálů pro nejrůznější účely nabízí internetový obchod společnosti Eu – Regály.

Dáme si do bytu…

Regály nepatří pouze do technických prostor, ale nejčastěji je využijete právě doma. Praktické a snadno přemístitelné kovové regály s plastovými policemi se hodí do spíže či sklepa k uskladnění kompotů, marmelád a zavařenin po vydatné sezóně, své místo v nich najdou ale i hrnce a jiné kuchyňské vybavení. Nepostradatelné jsou regály v garáži, kde je vždy třeba uložit mnoho nářadí a věcí k údržbě auta. V nabídce jsou však i speciální regály na pneumatiky, které uvítají zejména autoservisy.

Do obchodu i do firmy

Ať již provozujete obchod s elektronikou, drogerií, či potravinami, sháníte vybavení do skladu, nebo potřebujete regály do malého kumbálku za svou kanceláří, regálové systémy společnosti Eu – Regály se přizpůsobí jakýmkoli potřebám. Může jít o univerzální stavebnicové moduly se snadnou montáží a možností rychlé a jednoduché přestavby, nebo o vysoce variabilní bezšroubové kovové regály do skladu s vysokou nosností, umožňující například uskladnění europalet. Profesionální regály do velkých i malých archivů pak pojmou množství knih, šanonů nebo krabic s dokumenty.

Konfigurátor ulehčí plánování

Vynikajícím pomocníkem při výběru je on-line konfigurátor, díky kterému si zákazník vyzkouší kombinace různých typů a velikostí regálů a na základě svých požadavků si navrhne vlastní regálovou sestavu včetně volby materiálu, výšky, hloubky či počtu polic. Plánovat navíc může i podle ceny kompletní sestavy, která je v konfigurátoru okamžitě k dispozici, a jakmile je spokojen, může rovnou učinit objednávku.

Pro podrobnou nabídku navštivte web firmy Eu – Regály a v případě nestandardních požadavků se nezdráhejte kontaktovat její zaměstnance, jsou připraveni vám kdykoli pomoci a poradit.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Jak je na tom nyní české strojírenství?
Jak je na tom nyní české strojírenství?
V České republice je mnoho oblastí a odvětví, na které můžeme být právem hrdí. Například je to obor obuvnictví, kde...
Nové sklady či prostory pronajmout, nebo koupit? Existuje ještě jedno řešení
Nové sklady či prostory pronajmout, nebo koupit? Existuje ještě jedno řešení
Zatímco lídři firem často hledají nové sklady, protože jim dosavadní už nestačí, zemědělci hledají prostory, do nichž by mohli schovat...
Používání nerezové oceli podle jakosti
Používání nerezové oceli podle jakosti
Jednotlivé druhy oceli se od sebe odlišují odolností proti korozi. Chemické složení je dělí na austenitické, austenitické-feritické, feritické a martenzitické...