nákladní vozy

Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami

Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat hluboko do kapsy, když použité a stále spolehlivé modely seženete v bazaru za nižší pořizovací ceny.

Bazar nákladních aut od světoznámých výrobců

V bazaru naleznete vozy různého stáří. Jakmile zvolíte konkrétního výrobce, v detailech si přečtete, kdy byl nákladní vůz vyroben, kolik má najeto kilometrů, jaká je současná cena a další detaily týkající se technického stavu a emisních norem. Nechybí ani několik typů od francouzské automobilky. Tahač Renault Premium má všestranné použití a spotřeba se pohybuje okolo třiceti litrů na sto kilometrů. Renault Magnum se vyráběl od roku 1990 do roku 2013 v několika kombinacích. Dobře slouží pro dálkové přepravování těžkých nákladů.

Co říkáte na vozy a tahače německé strojírenské firmy? MAN TGX se vyznačuje vysokou spolehlivostí. Navíc zaručuje vjezd na místa, kde byl označen omezený vjezd díky ekologickému provozu. MAN TGA s přehledem zvládne projet nekvalitními cestami a při těžkých podmínkách. Budete si ho pochvalovat pro vysokou odolnost proti přetížení.

Největší evropský výrobce nákladních automobilů stvořil pro své klienty DAF XF pro dálkovou přepravu. Splňuje vysoké normy, pracuje s úspornými a zároveň výkonnými motory. Od DAF CF očekávejte nízkou spotřebu paliva a dobrou aerodynamiku. Univerzální tahač jistě najde uplatnění během prací na stavbě.

Vozy na vaše přání

Stále nenacházíte nákladní vozy podle vašich představ? Stane se. Nemusíte však odcházet s nepořízenou, prodejce se rád postará o nákup auta podle vámi zadaných parametrů. Okamžitě po nalezení konkrétního modelu vás bude firma kontaktovat a může vám ho i dovézt na určené místo, když složíte zálohu. Samozřejmost je vyřízení nezbytných formalit.

Sdílet článek