Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami

Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami

Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat hluboko do kapsy, když použité a stále spolehlivé modely seženete v bazaru za nižší pořizovací ceny.

Bazar nákladních aut od světoznámých výrobců

V bazaru naleznete vozy různého stáří. Jakmile zvolíte konkrétního výrobce, v detailech si přečtete, kdy byl nákladní vůz vyroben, kolik má najeto kilometrů, jaká je současná cena a další detaily týkající se technického stavu a emisních norem. Nechybí ani několik typů od francouzské automobilky. Tahač Renault Premium má všestranné použití a spotřeba se pohybuje okolo třiceti litrů na sto kilometrů. Renault Magnum se vyráběl od roku 1990 do roku 2013 v několika kombinacích. Dobře slouží pro dálkové přepravování těžkých nákladů.

Co říkáte na vozy a tahače německé strojírenské firmy? MAN TGX se vyznačuje vysokou spolehlivostí. Navíc zaručuje vjezd na místa, kde byl označen omezený vjezd díky ekologickému provozu. MAN TGA s přehledem zvládne projet nekvalitními cestami a při těžkých podmínkách. Budete si ho pochvalovat pro vysokou odolnost proti přetížení.

Největší evropský výrobce nákladních automobilů stvořil pro své klienty DAF XF pro dálkovou přepravu. Splňuje vysoké normy, pracuje s úspornými a zároveň výkonnými motory. Od DAF CF očekávejte nízkou spotřebu paliva a dobrou aerodynamiku. Univerzální tahač jistě najde uplatnění během prací na stavbě.

Vozy na vaše přání

Stále nenacházíte nákladní vozy podle vašich představ? Stane se. Nemusíte však odcházet s nepořízenou, prodejce se rád postará o nákup auta podle vámi zadaných parametrů. Okamžitě po nalezení konkrétního modelu vás bude firma kontaktovat a může vám ho i dovézt na určené místo, když složíte zálohu. Samozřejmost je vyřízení nezbytných formalit.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám...
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Někdo si zkrátka nemůže dovolit zbrusu nové auto, případně se mu za něj nechce utrácet z důvodu rychlého poklesu ceny...
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
Už několik let přináší renomovaný německý autoklub ADAC testy pneumatik a nejinak je tomu i letos. Pro rok 2018 si...