Perfect Money – recenze rychlé půjčky

Perfect Money – recenze rychlé půjčky

Perfect Money s.r.o. je mladá a rychle se rozvíjející finanční instituce, v jejíž kompetenci je poskytování nebankovních půjček. Tato společnost získala spoustu licencí a doklady, díky nimž je oprávněna poskytovat finanční služby nejrůznějšího zaměření na českém finančním trhu. Subjekt vybudovalo několik nezávislých investorů. Cílem je poskytnout tuzemským klientům levnou a rychlou půjčku objemově menšího charakteru.

Perfect Money s.r.o. má své sídlo v Praze 5. Vedle této pobočky provozuje zákaznickou linku od pondělí do pátku v hodinách od 9 do 17. Relevantní informace o nabídce jsou dostupné také na stránkách společnosti.

Vlastnosti půjčky

Půjčka této ryze české firmy je poskytována na částku od 1 000 Kč do 5 000 Kč. Jedná se o velmi nízkou sumu, ale může pomoci ve finanční nouzi například před výplatou. Ne nadarmo si tento produkt získal název půjčka před výplatou. Doba splatnosti půjčky se pohybuje v řádech dnů – 14, 21 či 28 dní. Na základě zvolené výše půjčky a doby splatnosti se odvíjí výše úrokové sazby.

Rychlá půjčka se pyšní několika výhodami. Perfect Money s.r.o. se od konkurenčních firem liší svou exkluzivní nabídkou. Poskytuje první půjčku pro nového klienta zcela zdarma. Nebudete platit žádný úrok, ani poplatky. Instituce připravila pro své klienty i různé bonusy a slevy. Svou finanční politikou chce přijmout české klienty, aby opět vkládali důvěru i do nebankovního sektoru.

U půjčky nemusíte dokládat ani potvrzení o příjmu. A v neposlední řadě vás potěší rychlé a jednoduché vyřízení.

Jak o půjčku požádat?

Pokud vás svými vlastnostmi rychlá půjčka zaujala, můžete si o ni požádat přes internet. Stačí zvolit částku, kterou si chcete půjčit. Poté si vyberete splatnost půjčky a vyplníte své osobní údaje. Po odeslání žádosti vyčkáte na vyjádření společnosti.

S jednáním finančních specialistů budete nadmíru spokojeni a rádi se budete ke službám této společnosti vracet.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Chci si půjčit, ale nechci naletět
Chci si půjčit, ale nechci naletět
Dostali jste se do lehké finanční tísně, kterou byste rádi vyřešili menší půjčkou? Pravděpodobně jste již zapátrali na internetu a...
Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty, ale půjčujte si s rozvahou a od férových institucí
Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty, ale půjčujte si s rozvahou a od férových institucí
Finanční trh rozděluje půjčky na bankovní a nebankovní. Spousta lidí se rozhoduje pro bankovní půjčky, neboť mají lepší pověst. Nicméně,...
Perfect Money s.r.o.
Perfect Money s.r.o.
Termín výplaty se blíží, na vašem účtu je vymeteno a vy nutně potřebujete zaplatit například poplatek za telefon či jiný...