pujcka.tv

Otestovali jste rychlou SMS půjčku – vyplatí se?!

V dnešní nejisté době se může kdokoli dostat do finanční tísně, což jistě není lehká situace. Často ani nevíte, jak k tomu došlo, protože to přijde velice rychle. Stačí, když se vyskytne jeden výdaj, který jste nečekali, třeba vyšší platba za telefon, rozbitá lednice, nepojízdné auto apod., anebo se váš zaměstnavatel zpozdí s výplatou. A problém je na světě! Jak jej řešit a dostat se z takové situace, když nemáte dostatek financí? Cestu ven přináší řešení v podobě rychlé SMS půjčky od nebankovní instituce. Jak to s takovou půjčkou je a vyplatí se o ni požádat?

Než se podíváme na konkrétní čísla, je potřeba ještě vysvětit, co vlastně SMS půjčka je. Jedná se o typ krátkodobé půjčky, jejíž vyřízení je rychlé a snadné. To je největší devizou SMS půjčky. Sjednat tuto půjčku lze prostřednictvím internetu nebo také pomocí SMS zprávy, proto se této půjčce říká SMS půjčka. Setkat se můžete také s názvem půjčka ihned nebo rychlá půjčka. Protože již za krátkou dobu lze mít po žádosti o půjčku peníze na účtě.

Jaké jsou výhody SMS půjčky?

Rychlé půjčky mají hned několik výhod, pokud je srovnáme s těmi klasickými z banky. První z nich je možnost zažádat o půjčku online, aniž byste museli osobně někam chodit. Ve většině případů je získání půjčky snadné, protože nemusíte dokládat příjem, ničím ručit a nenahlíží se do registru dlužníků, jak tomu bývá v případě klasických půjček. Tato půjčka je vhodná pro každého a opravdu kdokoliv ji může získat. Další obrovskou výhodou je fakt, že peníze můžete mít na svém účtě již za pár minut, někdy i za 60 minut, případně na druhý den, od té doby, co bude půjčka schválena. Zejména z těchto důvodů je SMS půjčka stále více oblíbenějším finančním produktem.

Jak rychlá půjčka funguje?

Nejlépe si to můžeme ukázat na konkrétní půjčce, vezměte např. tu, kterou nabízí na půjčka.tv. Na úvodní stránce se nachází kalkulačka, díky které si spočítáte, kolik budete splácet. Vypůjčit je možné od 1 000 Kč do 4 990 Kč na 7 až 28 dní.

Pokud potřebujete jen malý obnos – 1 000 Kč a zvolíte dobu splatnosti 14 dní, poplatek činí 170 Kč.

a

V případě, že budete potřebovat více – celých 4 990 Kč s dobou splatnosti 28 dnů, vrátíte jen 1550 Kč navíc.

b

Poté už jen stačí kliknout na tlačítko: Získat půjčku a vyplnit kontaktní údaje a žádost odeslat. Po schválení vám budou peníze zaslány na váš účet.

V případě krátkodobých půjček je potřeba počítat s vyššími úroky, nicméně se jedná o nižší částky, takže byste neměli mít se splacením problémy. I malý obnos vás může dostat z tíživé finanční situace a krátkodobá půjčka nabízí řešení.