plazmalifting

OMLÁDNĚTE DÍKY VLASTNÍ KRVI

Zastavit čas a zajistit si věčné mládí a krásu, to je tužba člověka stará už téměř jako svět sám. Vypadá to zatím jako přání spíše z říše snů? Moderní medicína dělá vše pro to, aby se tato touha mohla stát alespoň částečně realitou. Krásná tvář zářící mládím a půvabem nemusí být zcela nedosažitelná. K mnoha metodám, které o ni usilují, se nyní připojil moderní plazmalifting. O co se jedná?

Na jakém principu funguje plazmalifting?

Tato převratná omlazovací procedura využívá tělu vlastní látku. Tou je plazma, jedna ze součástí krve. Přirozeně jsou v ní obsaženy vitamíny, minerální látky a enzymy. Nejprve se tato složka musí z krve extrahovat, k tomu se používá specializovaná centrifuga.

Takto můžeme docílit přirozené obnovy buněk, což navenek vede k pleti vyhlazené, zpevněné, zkrátka znatelně mladší. Mizí také vrásky, případně i nerovnoměrný tón pleti. Mimo omlazujícího efektu má ještě jeden účinný benefit. Přičiněním krevních destiček a jiných součástí dochází rovněž k náhradě buněk poškozených. Což v praxi znamená, že toto ošetření lze také využít pro hojení, které je schopno urychlit. To můžeme uplatnit například tehdy, chceme-li pleť účinně zregenerovat po jiných kosmetických zákrocích.

V čem spočívá účinnost plazmaliftingu?

Celý postup je velmi účinný. Pro pacienta se jedná o proceduru nenáročnou, která nemá žádné vedlejší účinky. Riziko komplikací je prakticky nulové, protože využíváme látku, která je pro organismus přirozená, proto ji velmi dobře toleruje. Bez obav mohou ošetření podstoupit také ti, u nichž jinak hrozí nepřiměřená odezva imunitního systému v podobě alergické reakce.

Nejprve je nezbytné pacientovi vlastní krev odebrat. Z toho není třeba mít strach, úkon je srovnatelný s běžným odběrem krve. I vlastní plazmalifting je bezbolestný. Sice se i při něm používají tenké jehly, nicméně na ošetřované partie použijeme místní znecitlivění. Proto nic neucítíte ani tehdy, budeme-li provádět zákrok v obličeji. Což nemusí být jediná oblast, plazmalifting se stejně tak dobře hodí pro ošetření krku, dekoltu, případně také hřbetů rukou. To jsou většinou ta místa, kde se projeví stárnutí zpravidla nejdříve a nejvýrazněji. Pacient se nemusí podrobit hospitalizaci, po zákroku ihned odchází domů. Výhodou je, že vás nečeká ani dlouhodobý proces hojení.

Plazmalifting můžeme využít i jako omlazovací metodu charakteru preventivního. Vhodný je pro ženy i pro muže, nezáleží ani na typu pleti. Můžeme také vytvořit komplexní omlazovací kúru kombinací několika různých metod. Navrch lze plazmalifting vylepšit rovněž doplněním o kyselinu hyaluronovou. Dosáhnout můžeme velmi přirozených, přesto však výrazných výsledků. Ty přetrvají ještě zhruba následující rok. Je ovšem samozřejmě nezbytné i tak o pleť adekvátně pečovat, dodržovat vhodnou životosprávu, nekouřit, neholdovat slunci atd., abyste si mladistvou pokožku i dlouho zachovali.

V Altos se o benefitech plazmaliftingu můžete přesvědčit doslova na vlastní kůži

Vlastnímu zákroku bude předcházet pohovor s dermatologem. Ten musí zhodnotit stav vaší pleti, závažnost problému a samozřejmě i celkový zdravotní stav. Pokud neobjeví žádné kontraindikace, smíte zákrok absolvovat. Už v této fázi vám také může odpovědět na otázku ohledně ceny, ta se totiž v případě plazmaliftingu odvíjí od náročnosti ošetření. A v neposlední řadě se zde otevírá prostor i pro vaše dotazy. Zakládáme si na plně profesionálním přístupu ke každému klientovi.