obkladový kámen

Obklady a ploty v přírodním vzhledu

Každý vlastník rodinného domu si zakládá také na hezkém provedení oplocení, cestiček a jiných exteriérových doplňků. Většina lidí preferuje přírodní vzhled, protože ten lépe splyne se zahradou.

Ploty s věrnou imitací kamenných staveb

Ověřená technologie při výrobě dokáže i z betonu udělat věrnou imitaci kamene. Jednotlivé díly jsou vysoce variabilní a s mnohostranným použitím. Nechybí možnost vertikálního a horizontálního přetáčení, vytváří se také rádiusy. Plotový systém využívá ke stavbě sloupků a stěn šest základních označených prvků. Tyto díly se poté navzájem různě kombinují a vznikají ploty s jedinečným vzhledem. Výrobky se zhotovují z mrazuvzdorného a celobarevného betonu první třídy. Z tohoto důvodu je lze používat nejen v exteriéru, ale rovněž v interiéru. Barva a životnost se garantují na minimálně třicet let, a to při jakémkoliv použití. Není problém je mít neustále ponořené, například v bazénu a akváriu. Musíte však počítat s menšími barevnými odchylkami, protože se jedná o přírodní materiály. Stavba probíhá velice rychle, protože se obklady lepí na jakýkoliv pevný podklad, který unese hmotnost lepených dílů.

Plotový systém

Dlažba s dřevěnou kresbou

Potřebujete zajistit příjemnou přírodní atmosféru? Potom se vám bude hodit dlažba s přírodní kresbou, která si zachovává kvalitu dlouhou dobu. Vzhledem k formě pravidelných čtverců se instalování provádí zcela jednoduše. Lze využít na chodníky u domu, kolem bazénu, na zahradní cestičky, do altánku, ale také na terasy a vnitřní dvorky.

obkladový kámen

Pokud bude patřit k vašim volbám obkladový kámen, získáte grafický návrh projektu zdarma. Vypracuje se jeden pohled, kdy se použijí maximálně tři typy obkladů. Vše bude splňovat vaše představy, což vám přiblíží finální fotografie. Na vaše přání se mohou udělat i nějaké úpravy. Profesionální tým je připraven vám ochotně poradit a vybrat nejideálnější řešení.