Nová generace letních pneumatik

Nová generace letních pneumatik

Zima se dává pomalu ale jistě na ústup a to znamená brzkou výměnu zimních pneumatik za letní variantu. S tím souvisí i údržba vozidel, vyvážení geometrie a pro milovníky plechových čtyřkoláků také čas úklidu kokpitu vozu. Pokud chcete být napřed, začněte hledat vhodné letní pneumatiky, s nimiž budete mít jistotu na vozovce, skvělé vlastnosti i dobrou spotřebu paliva. Už teď se nabízí špičkoví favoriti od předních lídrů na trhu.

Matador pro luxusní automobily

Pro auta vyšší třídy se nabízí nové pneumatiky Matador MP47 Hectorra 3. Tyto gumy mají asymetrický dezén, jemuž dominují čtyři široké obvodové drážky. Díky tomu je vozidlo lépe ovladatelné na mokré vozovce a zároveň zajišťuje maximálně bezpečnou jízdu. U nové série Matador oceníte zajisté tichost pneumatik a slušnou cenu k poměru výkonu a kvality provedení. Už nyní si online z pohodlí domova můžete objednat pro svůj automobil unikátní Barum Brillantis 2. Bezpečné a dílensky kvalitně opracované letní pneu z dílny Barum potěší především majitele menších aut nižší či střední třídy. Modernější nástupce předchozích velice úspěšných Brillantis pneumatik slibují dobrou stabilitu na suché i mokré vozovce a výrazně kratší brzdnou dráhu. Ideální kompromis pro občasné řidiče nebo ty, kteří chtějí kvalitu, ale zároveň si nemohou dovolit drahé pneumatiky.

Pneu bez kompromisů

Tak by se daly charakterizovat nové gumy Dunlop SP Sport Bluresponse, jež mají už nyní vynikající hodnocení. Jsou ohleduplné k životnímu prostředí, zároveň maximálně přilnou k vozovce a slibují úsporu paliva. Koncern Goodyear se s tímto modelem pneumatik dostává do popředí a nabízí tak vynikající letní pneumatiky pro náročné zákazníky. Zapomenout nelze ani na model Bravuris 5 HM od světového lídra Barum. Spolehlivé letní gumy Barum Bravuris 5 HM jsou určeny pro osobní automobil za velmi přátelskou cenu.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Při podnikání firma i jednotlivec stále řeší otázku peněz. Jak vhodně investovat, aby byly výsledky co nejlepší? Vezměte si třeba...
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Tak jako mnozí jiní, i já jsem se musela pustit do výběru nových letních pneumatik pro svůj osobní automobil Peugeot...
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Už jste si také někdy řekli „Tohle se mi stát nemůže“, a ani jste se nenadáli a ono se vám...