Moje zkušenost s firmou Clear World

Moje zkušenost s firmou Clear World

Před pár měsíci jsem si koupil parní čistič od společnosti Clear World. Hodně jsem váhal, zda si pořídit stroj od nich, protože jsem na internetu našel asi 2 negativní recenze, ale jelikož mám tendenci věřit jen sám sobě, nedal jsem na zkušenosti jiných. A dobře jsem udělal.

O společnosti Clear World na internetu najdete mimo pozitivních zkušeností i negativní informace. Dnes už můžu s klidem říct, že je mi jich docela líto, protože to vypadá, že se stali terčem pomluv konkurence. Jinak si situaci nedokážu vysvětlit. Nebo že bych já byl jediný šťastlivec, který s nimi má dobrou zkušenost?

V pořádku jsem si koupil stroj

Když jsem si parní stroj kupoval, nikdo mi nic nevnucoval ani mi nevymýval mozek, jak se tvrdí v některých recenzích. Zaměstnanci Clear Worldu ke mně naopak byli moc milí, vše mi ochotně vysvětlili a ukázali mi, jak stroj používat. V tu chvíli jsem se považoval za šťastnou výjimku a byl jsem rád, že už mám jednání s firmou úspěšně za sebou. Jenže pak přišla drobná komplikace. Stroj mi spadnul ze schodů a bylo potřeba jej opravit.

Bez problému proběhla i oprava

S těžkým pocitem u srdce jsem zavolal do Clear Worldu a na rovinu jim řekl, co se stalo. Podezíravě jsem očekával, že je nepříjemnost nebude zajímat a řeknou mi, ať si problém vyřeším sám (tak to prostě podle jedné internetové recenze vypadalo), ale spletl jsem se. Telefonicky jsme se dohodli, pro stroj si přijeli a na dobu opravy mi zdarma zapůjčili jiný. Po opravě jsme je zase vyměnili a ještě mi připomněli, ať se po roce nezapomenu přihlásit na pravidelný servis.

Už nevěřím internetu

Poučení z tohoto příběhu je jednoznačné. Odteď už se nikdy nenechám znepokojit tím, co se píše na internetu. Těžko říct, kdo tam vůbec ty negativní věci napsal. Možná se jednalo o zákazníky, kteří si věc trochu přibarvili, nebo o konkurenci. To už nikdo nezjistí, protože autor recenzí se nedá dohledat. Na internetu jsme všichni skrytí pod rouškou anonymity, což má své klady, ale i zápory.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Sušené květiny jako nestárnoucí dekorace
Sušené květiny jako nestárnoucí dekorace
Možná si vzpomínáte na návštěvu babičky, kdy jste v dětských letech obdivovali různé variace květin, jež společně tvořily dokonalé dílo...
Stylové bydlení v Butovicích. Zapomeňte na paneláky!
Stylové bydlení v Butovicích. Zapomeňte na paneláky!
Nové Butovice, to je zastávka metra na žluté trase B pár stanic za Smíchovským nádražím. Jedná se o rozsáhlé sídliště...
Nábytek do dílny musí být praktický a pevný
Nábytek do dílny musí být praktický a pevný
Ono se lehce řekne, pořídíme si dílnu, ale co do ní? Bez pořádného dílenského nábytku se neobejde žádná domácí ani...