office-594132_1280 (2)

Moderní on-line vzdělávání máme v malíčku

Patříte mezi typ člověka, který se potřebuje neustále vzdělávat? Rádi na sobě pracujte, ale brzdí vás čas? Skvělou volbou vzdělávání jsou on-line video kurzy. Díky modernímu pomocníkovi VímVíc.cz zvládnete programování, kancelářské aplikace, jazyky či osobní rozvoj na jedničku.

Nebojte se do vzdělání investovat

Ať už jste lační po jazykových dovednostech anebo si potřebujete osvěžit kancelářské programy, VímVíc.cz vás vše potřebné naučí. Ptáte se, jak to funguje? Stačí se stát studentem a vybrat si kurz. Po jeho zakoupení máte přístup k výukovým lekcím, které si pustíte, jak se vám to zrovna hodí.

Učte se svým tempem

Jste pracovně vytížení anebo nechcete zakrnět na rodičovské dovolené? Za on-line kurzy nemusíte nikam dojíždět a jednoduše si přizpůsobíte vzdělávání podle svých možností. Lektoři zpracovali pro své studenty e-booky, pracovní sešity a praktické příklady. Učení si zpestříte a vše vám půjde rychleji do hlavy.

Kancelářské programy za hubičku

Jako zkušený pracovník moc dobře víte, jak je důležité udržet se v obraze. Kurz Excel pro pokročilé zahrnuje několik hodin materiálů ve formě příkladů z praxe. Určitě oceníte ukázkové a tréninkové soubory, které se vám budou hodit při práci. Během pár cvičení se naučíte tabulky, grafy, analýzy i přehledy. Nejlepší na tom je, že si osvojíte tvorbu kontingenční tabulky či tachometrové grafy. Kurz Excel je vhodný pro studenty, uchazeče o zaměstnání i podnikatele.

Hra se slovíčky

Vytváříte často reklamní texty a tiskové zprávy, ale nevíte pořádně, jak na to? On-line video kurz jak na copywriting vás provede světem slovíček na jedničku. Už se s textem nebudete trápit a zbavíte ho pravopisných chyb. Kurz je zaměřen na tvorbu kvalitních textů, které ke klientovi mluví jasně a srozumitelně. Navíc se naučíte psát SEO články, rozhovory a texty pro blogy.

Sdílet článek