Luxusní ubytování v historickém centru Prahy

Luxusní ubytování v historickém centru Prahy

Historické pamětihodnosti, zajímavá a poutavá místa, přepychové ubytování se starobylým nádechem. Přesně tak by se dalo charakterizovat historické centrum stověžaté Prahy. Během jednoho dne nestačíte navštívit všechny významné monumenty. Stačí překročit práh jedné ze zrekonstruovaných středověkých budov, které nabízí ojedinělou možnost ubytování.

V samotném srdci české metropole se nachází dva luxusní hotely – hotel U Prince a hotel U Zlatého stromu. Oba objekty poskytují prvotřídní servis a špičkové služby, s jejichž vysokou úrovní jsou spokojeni zahraniční i čeští turisté.

Hotel U Prince

Staroměstskému náměstí dominuje pětihvězdičkový hotel, který ukrývá patnáct dvoulůžkových pokojů, dva luxusní apartmány a sedm junior suitů. Pokoje jsou vybavené poutavým starožitným nábytkem v souladu s moderní technologií (klimatizace, barevná televize, minibar, telefon a připojení k Wi-Fi).

Hotel disponuje prostornou venkovní zahrádkou, ze které se otevírá malebný výhled na Staroměstskou radnici se světově vyhlášeným orlojem. Z terasy zhlédnete starou Prahu, přičemž fotografie výhledu můžete zhlédnout také na stránkách www.hoteluprince.cz.

Součástí hotelové budovy je bar Black Angel’s Bar, který je držitelem mnoha ocenění českého i světového charakteru. V loňském roce obdržel ocenění Nejlepší hotelový bar v České republice a letos na své konto připsal zařazení do první desítky nejlepších hotelových barů na světě.

Hotel U Zlatého stromu

V bezprostřední blízkosti Karlova mostu stojí čtyřhvězdičkový hotel U Zlatého domu, který disponuje devatenácti dvoulůžkovými pokoji a třemi exkluzivními apartmány. Pokoje se pyšní starožitným nábytkem a některé místnosti jsou zdobené malovanými renesančními stropy, což ocení zejména milovníci historie. Ačkoliv se jedná o čtyřhvězdičkový hotel, těšit se můžete na opravdový luxus. Na stránkách www.uzlatehostromu.com můžete nahlédnout alespoň virtuálně do interiéru ubytovacích prostor.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Už jste si také někdy řekli „Tohle se mi stát nemůže“, a ani jste se nenadáli a ono se vám...
Nejlepší místo na svatbu nebo oslavu? Rodinné vinařství na jižní Moravě!
Nejlepší místo na svatbu nebo oslavu? Rodinné vinařství na jižní Moravě!
Luxusní moravské víno, krásné prostředí, příjemní lidé a kouzelná atmosféra – tohle všechno zažijete v srdci Pálavy, na nezapomenutelném místě...
Ideální auta na hory
Ideální auta na hory
Tak jako ženy často hledají ideál mužské krásy, tak i muži touží vlastnit, popřípadě se alespoň projet v dokonalé plechové...