tlumiče hluku

Kvalitní odhlučnění budovy – zákonná nutnost

Současná legislativa klade velmi přísné podmínky na hlukovou hladinu nejen v průmyslových budovách, ale i na veřejných prostranstvích, v kancelářích a na pracovištích všeobecně. Zajistit snížení hluku je ne vždy snadné či možné, a proto je třeba přemýšlet nad izolací. Řešením jsou tlumiče hluku.

Protihlukový systém na míru

Zdrojů rušivého hluku může být skutečně mnoho: z těch vnitřních se jedná nejčastěji o parovody, klimatizační zařízení nebo výtahy. Mezi obvyklé vnější zdroje hluku potom patří blízký průmyslový provoz, stavba anebo doprava. Nejčastěji ale v protihlukových měřeních neobstojí továrny či výrobní linky, které jsou hlučné samy o sobě. Tlumiče hluku se postarají o zvukovou izolaci do takové míry, aby hluk nebyl rušivý a aby vaše společnost dostála zákonným požadavkům; v některých případech se podaří daný objekt odhlučnit úplně.

Spolehlivým dodavatelem tlumiče hluku je společnost SAI ATIS s.r.o., která zaměstnává zkušené odborníky a poradce. Profesionálové v oboru akustiky s vámi prozkoumají vaši konkrétní situaci, případně provedou akustickou studii, a na základě zjištěných informací vypracují návrh podle vašich představ. Hlavním zájmem společnosti je, aby tlumiče hluku, které budou navrženy podle preferencí a potřeb zákazníka v konkrétním případě, zcela plnily svou funkci.

Buďte si jisti kvalitou

Investice do akustických podmínek pracoviště není jen zanedbatelnou položkou v účetnictví, a tak je zapotřebí ji skutečně provést tam, kde si můžete být jisti kvalitou nabízených služeb. Společnost SAI ATIS tuto kvalitu nabízí – nejen, že dodává zařízení pouze od prověřených českých či evropských dodavatelů, ale zároveň poskytuje plný servis v oblasti výběru správných protihlukových systémů. V oblasti akustiky jsou proto služby společnosti SAI ATIS jednoznačnou volbou.

Sdílet článek