Kvalitní odhlučnění budovy – zákonná nutnost

Kvalitní odhlučnění budovy – zákonná nutnost

Současná legislativa klade velmi přísné podmínky na hlukovou hladinu nejen v průmyslových budovách, ale i na veřejných prostranstvích, v kancelářích a na pracovištích všeobecně. Zajistit snížení hluku je ne vždy snadné či možné, a proto je třeba přemýšlet nad izolací. Řešením jsou tlumiče hluku.

Protihlukový systém na míru

Zdrojů rušivého hluku může být skutečně mnoho: z těch vnitřních se jedná nejčastěji o parovody, klimatizační zařízení nebo výtahy. Mezi obvyklé vnější zdroje hluku potom patří blízký průmyslový provoz, stavba anebo doprava. Nejčastěji ale v protihlukových měřeních neobstojí továrny či výrobní linky, které jsou hlučné samy o sobě. Tlumiče hluku se postarají o zvukovou izolaci do takové míry, aby hluk nebyl rušivý a aby vaše společnost dostála zákonným požadavkům; v některých případech se podaří daný objekt odhlučnit úplně.

Spolehlivým dodavatelem tlumiče hluku je společnost SAI ATIS s.r.o., která zaměstnává zkušené odborníky a poradce. Profesionálové v oboru akustiky s vámi prozkoumají vaši konkrétní situaci, případně provedou akustickou studii, a na základě zjištěných informací vypracují návrh podle vašich představ. Hlavním zájmem společnosti je, aby tlumiče hluku, které budou navrženy podle preferencí a potřeb zákazníka v konkrétním případě, zcela plnily svou funkci.

Buďte si jisti kvalitou

Investice do akustických podmínek pracoviště není jen zanedbatelnou položkou v účetnictví, a tak je zapotřebí ji skutečně provést tam, kde si můžete být jisti kvalitou nabízených služeb. Společnost SAI ATIS tuto kvalitu nabízí – nejen, že dodává zařízení pouze od prověřených českých či evropských dodavatelů, ale zároveň poskytuje plný servis v oblasti výběru správných protihlukových systémů. V oblasti akustiky jsou proto služby společnosti SAI ATIS jednoznačnou volbou.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Odlišit se a vyniknout: základ úspěchu společnosti
Odlišit se a vyniknout: základ úspěchu společnosti
Zdá se vám, že se vaše firma ztrácí v záplavě jiných společností? Nebo se vašim novým produktům nedostává patřičné odezvy?...
OMLÁDNĚTE DÍKY VLASTNÍ KRVI
OMLÁDNĚTE DÍKY VLASTNÍ KRVI
Zastavit čas a zajistit si věčné mládí a krásu, to je tužba člověka stará už téměř jako svět sám. Vypadá...
Srovnávací test pneumatik pro skútr
Srovnávací test pneumatik pro skútr
Navzdory tomu, že obliba skútrů roste, chybí dosud nezávislý objektivní test pneumatik provedený na referenčním skútru. Odborné časopisy se zaměřují...