2

Krátkodobé půjčky před výplatou a kdy je využít?

Máte těsně před výplatou a už jste téměř bez financí? Přihodily se nějaké nečekané výdaje, které potřebujete co nejrychleji vyřešit a nechcete čekat, až vám přijde další výplata na účet? Je to sice jen pár tisícovek, ale nechcete s platbou otálet, neboť by mohlo být pozdě? Ač se jedná o malou částku, právě ty jsou často nejdůležitější. Jestliže potřebujete urgentně zaplatit za telefon, inkaso či se vám pokazila lednička a vy si musíte koupit novou, pro takové a podobné případy vám může přijít vhod půjčka před výplatou.

Na našem trhu existují nebankovní malé krátkodobé půjčky ihned v rozsahu jen málo tisíc korun, u kterých je krátká i doba splatnosti. V případě využití takovéto půjčky není potřeba dokládat výši příjmu, nenahlíží se do registru dlužníků, nemusíte nikam docházet na pobočku a vše lze zařídit z pohodí domova z vašeho počítače. Krátkodobou půjčku tedy lze sjednat ve velmi krátkém čase na krátkou dobu, z těchto důvodů byl odvozen i název pro tento typ půjčky.

V rámci některých krátkodobých půjček lze pořádat jen o obnos do 5 000 Kč. V případě půjčky u Simplepůjčka.cz je možné si vypůjčit od částky 1 000 Kč do 10 000 Kč na dobu 30 dnů. Na úvodní stránce webu si můžete spočítat, kolik bude činit poplatek za vypůjčení.

Příklad:

1

Pakliže i pro vás představuje půjčka před výplatou řešení z finanční krize, pak vám stačí přístup k internetu a mobilní telefon. Požádat o půjčku můžete přes online formulář, kam vyplníte potřebné údaje. Využít žádost lze i přes Facebook nebo přes zákaznický servis. Pro ověření identity je nutné použít telefon a zaslat SMS zprávu, abyste potvrdili, že jste opravdu majitelem bankovního účtu, na který by měly peníze dorazit a zda náhodou někdo vašim jménem nechce půjčku zneužít.

Schvalování půjčky trvá jen několik hodin. Tato rychlá půjčka může být klidně druhý den od odeslání žádosti na vašem účtě, pakliže vše bude probíhat bez problémů. Důležité je však poté půjčku splatit včas, abyste zbytečně neplatili úroky z prodlení.

Sdílet článek