garages

Kde seženete všechny komponenty pro montáž brány?

Ten, kdo rekonstruuje nebo se stěhuje do novostavby, musí myslet na spoustu věcí. Mimo jiné také na oplocení pozemku, s kterým je spojena i realizace brány. Tu si můžete smontovat sami, je ale potřeba vědět, na koho se obrátit, až budete shánět důležité komponenty. 

Představujeme vám společnost Kovoinox, která působí v České republice a nabízí nerezové, kované, hliníkové, ale i plastové komponenty především pro brány a zábradlí. Tento dodavatel je přesně to, co potřebujete, pokud se do stavby a oplocení brány chcete pustit svépomocí.

Montáž brány jedním vrzem

Pokud jste se rozhodli pro montáž brány, rozhodně využijete bránové příslušenství, které společnost Kovoinox nabízí. Seženetu tu vše, co pro sestavení brány budete potřebovat.

Kovoinox má velké množství produktů, jako jsou vodící profily, dorazy, kolečka, zámky, hutní materiál, petlice, závěsy, panty a mnoho dalšího. Můžete se spolehnout na kvalitní zpracování a dobrou cenu. A pokud si nejste jistí správnou volbou komponentů, velice ochotně vám tady poradí – osobně i po telefonu.

Pohony vrat vám ulehčí život

Společnost dodává také pohony dvoukřídlých bran. Jedná se o velmi důležitého pomocníka a součást téměř každého moderního bydlení. Pohon dvoukřídlé brány se skládá ze dvou hlavních částí – řídící jednotky a samotného pohonu. Zpravidla bývá doplňkem také dálkové ovládání vrat. 

Odpadne vám starost s každodenním manuálním otevíráním a zavíráním brány. Přestože se nejedná zrovna o levnou záležitost, v časovém horizontu budete za automatizaci rádi a velice brzy a rádi si na ni zvyknete.

Zvládli jste bránu, zvládnete i zábradlí

Pokud se nebojíte pustit do montáže brány, bude pro vás hračka i sestavit si zábradlí. I v tomto případě společnost Kovoinox dodá veškeré potřebné komponenty pro snadnou montáž. Interiérové zábradlí skvěle doplní například dřevěné madlo.