xShare.cz

Kde efektivně ukládat a stahovat soubory? Na xShare.cz!

Lámete si často hlavu nad tím, odkud si pohodlně stáhnout oblíbené seriály nebo filmy a zároveň hledáte uložiště, kde můžete nahrávat soubory a co nejrychleji je sdílet mezi své kolegy či kamarády? Dnešní nabídka na trhu je skutečně veliká. Proto srovnání jednotlivých online sdílených úložišť naleznete v následujících odstavcích.

Online úložišť existuje celá řada

Dnes se už nemusíte trápit nad tím, že by pro tuto službu existovaly pouze jedny stránky. Postačí se pouze rozhodnout, zda hledáte to nejvhodnější pro stahování souborů, jakými jsou populární videa, či více uplatníte uložiště, kam můžete rychle uploadovat své soubory a sdílet je se světem. Pokud hledáte kombinaci obojího, nabízí se hned několik možností. Každé online uložiště má svá specifika podložená podmínkámi užití, které se liší především cenou za poskytovanou rychlost uploadu či downloadu. Mezi nejznámější patří Ulozto.cz, Sdílej.cz, Datoid.cz, xShare.cz, Webshare.cz a další.

Za rychlost se platí

Jistě každý z nás stál před otázkou, kam bezpečně a rychle nahrát osobní soubor a sdílet jej pouze s vybraným člověkem nebo skupinou. Online uložiště tento prostor poskytují. Jednoduché stránky s příkladem čistého designu má eDisk.cz. Dokonce na těchto stránkách naleznete i zaručení bezpečnosti přenášených souborů, což je jistě k dobru věci. Bohužel přednostní stahování a rychlost jsou omezeny jak nutností platby, tak registrací.

Stejné podmínky naleznete také u Webshare.cz, kde je výzva k aktivaci VIP placeného účtu tím prvním, co na stránkách vidíte. Naštěstí měsíční paušál není nastaven na neúnosnou hranici, čímž se stává pro mnoho uživatelů dostupný. Jinou inovaci přináší Fastshare.cz, který umožňuje systém zpětného vydělávání. Při nahrání zajímavého obsahu, o který budou mít stahovatelé zájem, dostáváte zpět provize.

Jde to i zdarma

Nejpopularnějším českým úložištěm je Ulozto.cz, které nabízí ohromnou základnu nabízených videí, audia, dokumentů či obrázků ke stažení. Samozřejmě za přednostní a rychlé stažení je třeba i na ulozto.cz zaplatit poplatek. Pokud však peníze utrácet nechcete, stahování se protáhne i na několik hodin. Ve stejném duchu se nese i známý Datoid.cz nebo Sdílej.cz.

Jediným poskytovatel na trhu, který je zcela zdarma, pouze s nutností velice jednoduché registrace, je xShare.cz. Zde můžete neomezeně stahovat a také nahrávat soubory bez nutnosti platit jakékoliv poplatky. Přehledné stránky vás rychle dovedou k vytyčenému cíli a při dokonalém internetovém připojení můžete stahovat rychlostí až 2000 Mbit/s. Po bezplatné registraci je možné také sledovat filmy přímo online, a to v plné Full HD kvalitě.