Jak získat peníze za auto bez nutnosti prodeje?

Jak získat peníze za auto bez nutnosti prodeje?

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Potřebujete mít okamžitě k dispozici určitý obnos peněz, ale banka se vám obrátila zády? Pakliže máte vlastní automobil, můžete využít služeb autozastavárny v Praze. Touto cestou získáte potřebné peníze, aniž byste museli své vozidlo prodat.

Přemýšlíte, že byste aktuální nedostatek peněžních prostředků vyřešili prodejem automobilu? Samozřejmě je to jedna z možností. Spousta autobazarů automobil ihned odkoupí, nicméně musíte počítat s tím, že jej vykoupí značně pod jeho cenou. Alternativním řešením, jak získat rychle větší sumu peněz a přitom nepřijít o své vozidlo, je jeho zástava. Autozastavárna vyplácí 70 až 80 procent z tržní ceny vozidla. A peníze můžete mít k dispozici ihned po obstarání několika formalit. Navíc je možné zastavit jakýkoliv typ vozidla – osobní, nákladní i užitkové. Zástava aut se vztahuje dokonce na motocykly a přívěsy.

Jak probíhá zástava auta?

Proces zástavy je snadný a rychlý. Autozastavárna Praha požaduje doložení několik důležitých dokumentů. Zástavní hodnota je ovlivněna několika faktory, konkrétně rokem výroby a technickým stavem vozidla. Jakmile je stanovena zástavní hodnota, dojde k sepsání smlouvy a jejímu podpisu. Poté vám budou vyplacení peníze. Doba splatnosti je sjednávána na 4 týdny. Za půjčku je za celé období účtován poplatek ve výši 10 % z půjčené částky.

Zastavárna aut Praha vozidla odstavuje na vlastním hlídaném a bezpečném parkovišti. Nemusíte mít strach, že by došlo k jeho poškození či odcizení. Po domluvě je možné automobil vyplatit i dříve než za sjednané čtyři týdny. V případě nedostatku peněz je možné zaplatit poplatek a prodloužit si lhůtu o další čtyři týdny. Cílem pražské autozastavárny není zabavit vozidlo, ale bez jakýchkoliv problémů půjčit peníze.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám...
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Někdo si zkrátka nemůže dovolit zbrusu nové auto, případně se mu za něj nechce utrácet z důvodu rychlého poklesu ceny...