fabia-overview-6reasons-bottom

Jak získat peníze za auto bez nutnosti prodeje?

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Potřebujete mít okamžitě k dispozici určitý obnos peněz, ale banka se vám obrátila zády? Pakliže máte vlastní automobil, můžete využít služeb autozastavárny v Praze. Touto cestou získáte potřebné peníze, aniž byste museli své vozidlo prodat.

Přemýšlíte, že byste aktuální nedostatek peněžních prostředků vyřešili prodejem automobilu? Samozřejmě je to jedna z možností. Spousta autobazarů automobil ihned odkoupí, nicméně musíte počítat s tím, že jej vykoupí značně pod jeho cenou. Alternativním řešením, jak získat rychle větší sumu peněz a přitom nepřijít o své vozidlo, je jeho zástava. Autozastavárna vyplácí 70 až 80 procent z tržní ceny vozidla. A peníze můžete mít k dispozici ihned po obstarání několika formalit. Navíc je možné zastavit jakýkoliv typ vozidla – osobní, nákladní i užitkové. Zástava aut se vztahuje dokonce na motocykly a přívěsy.

Jak probíhá zástava auta?

Proces zástavy je snadný a rychlý. Autozastavárna Praha požaduje doložení několik důležitých dokumentů. Zástavní hodnota je ovlivněna několika faktory, konkrétně rokem výroby a technickým stavem vozidla. Jakmile je stanovena zástavní hodnota, dojde k sepsání smlouvy a jejímu podpisu. Poté vám budou vyplacení peníze. Doba splatnosti je sjednávána na 4 týdny. Za půjčku je za celé období účtován poplatek ve výši 10 % z půjčené částky.

Zastavárna aut Praha vozidla odstavuje na vlastním hlídaném a bezpečném parkovišti. Nemusíte mít strach, že by došlo k jeho poškození či odcizení. Po domluvě je možné automobil vyplatit i dříve než za sjednané čtyři týdny. V případě nedostatku peněz je možné zaplatit poplatek a prodloužit si lhůtu o další čtyři týdny. Cílem pražské autozastavárny není zabavit vozidlo, ale bez jakýchkoliv problémů půjčit peníze.

Sdílet článek