drops-of-water-578897_1280

Jak si zajistit pitný režim v práci nebo doma?

Pitný režim je důležitý, to je jasné. Ne vždy se nám ale daří si ho zajistit v odpovídajícím množství. Problémy s přijímáním nedostatku vody mohou mít velmi neblahé důsledky a včasná prevence v podobě pití alespoň 2 litrů čisté pramenité vody dokáže s vaším tělem i myslí zázraky. Pojďte se podívat na tip, jak si zajistit přístup k pitné vodě v práci nebo v domácnosti.

Výdejníky čisté pramenité vody

Jednoduché pití z výdejníku je stále více populární. Není se čemu divit. Čistá pramenitá voda, kterou má výrobce přímo z vlastního pramene, má jedinečnou chuť a je naprosto neporovnatelná s vodou, kterou si můžete natočit z kohoutku. Navíc stačí mít u sebe kelímek nebo hrníček. Nemusíte se tak obtěžovat s nošením a taháním těžkých plastových lahví. Barelová pramenitá voda je navíc ve výsledku levnější, než nákup lahví se stejným objemem čisté pramenité vody ve stejné kvalitě v obchodech.

Dodání až do domu a pravidelný servis

Samozřejmostí je pravidelný servis přístrojů na výdej vody. Sanitace je prováděná vždy za určené období, aby byly dodrženy vysoké hygienické nároky. Po objednávce přes internet nebo pomocí telefonu dostanete přístroj i s požadovaným počtem barelů přímo na určenou adresu. Nákup je za výhodnou cenu, ale pokud si nejste jistí, jestli vám budou automaty na vody vyhovovat, můžete využít možnost zapůjčení nebo pronájmu a následně se rozhodnout, jestli přístroj zakoupíte nebo ne.

Když je chuť na kávu

Žít jenom o vodě by byla nuda. Po ránu nebo uprostřed dne navíc často potřebujeme vzpruhu. Káva je skvělým pomocníkem pro udržení pozornosti, ale také zrychlení metabolismu, což podporuje hubnutí. Kávovary na kapsle se jednoduše ovládají a dá se z nich snadno vytvořit dokonale chutnající káva. Už nemusíte odcházet z práce nebo si vařit obyčejnou rozpustnou kávu, ale můžete si užít skvělý chuťový zážitek podobný návštěvě dražší kavárny.