Jak na výběr bezpečnostní kamery

Jak na výběr bezpečnostní kamery

V současné době snad každý někdy narazí na zlodějíčka, který si hodlá přivlastnit to, co mu nepatří. Firemní ani soukromé majetky se jen tak neobejdou bez dostatečné ochrany. Hledáte spolehlivý dohled pro vaše objekty? Vyzkoušejte bezpečnostní kamerové systémy, které zaznamenají vše, když se přiblíží nebezpečná situace.

Stále ve střehu

Do výběru kamery se můžete vrhnout na základě technických parametrů. Díky různým současným technologiím se zásadně ovlivňují typy vedení, obrazového rozlišení a celkové vlastnosti kamerových systémů. Infračervený dosvit pro noční vidění patří k důležitým faktorům, aby se dalo snímat například i během úplné tmy. Parametry dosvitu se udávají v metrech. Berte však v úvahu, že ne každé prostředí odráží stejně světlo. Počítejte spíše a nějakou rezervou, abyste spolehlivě nasnímali potřebnou vzdálenost.

Analogové kamery vypadají velice nenápadně, protože mají většinou malý rozměr. K plusům se řadí i levnější pořizovací cena. Zaměřte se také na hodnoty horizontálních a vertikálních rozlišovacích schopností. Rovněž rozhodují designy a operační vlastnosti. Pro venkovní využití uvítáte dostatečné krytí, aby kamery celoročně odolávaly běžným povětrnostním podmínkám a slunečnímu svitu. Montáže se provádí na sloupy, stropy, stěny. Někdy musíte pořídit speciální držáky.

Přímý přenos z místa činu

Jestliže hledáte řešení pro zabezpečení celého domu se zahradou, doporučují se kamerové sety se schopností ohlídat veškerý váš majetek. Rozlišení snímků je tak velké, že nenastane problém s rozpoznáním nevítaných hostů. V případě uskutečněných krádeží se dá snadno identifikovat pachatel. Vybírat si lze druhy pro vnitřní nebo vnější použití. Zaznamenané záběry se u síťových kamer posílají na vzdálené úložiště. Kromě toho si dopřejete i sledování v přímém přenosu, například na chytrém mobilu, počítači.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Jaká okna vybrat? Vsaďte na kvalitu a ověřenou klasiku!
Jaká okna vybrat? Vsaďte na kvalitu a ověřenou klasiku!
Nová okna čekají na své majitele! Také vás už otravují vrzající okna, která se musí neustále natírat, a navíc jejich...
Dětské domečky pro kluky i slečny
Dětské domečky pro kluky i slečny
Byť to venku vypadá zatím na pravou zimu s mínusovými teplotami a sněhovou peřinou, máte nejvyšší čas zabrouzdat na internetu...
Obklady a ploty v přírodním vzhledu
Obklady a ploty v přírodním vzhledu
Každý vlastník rodinného domu si zakládá také na hezkém provedení oplocení, cestiček a jiných exteriérových doplňků. Většina lidí preferuje přírodní...