autopůjčovna

Ideální auta na hory

Tak jako ženy často hledají ideál mužské krásy, tak i muži touží vlastnit, popřípadě se alespoň projet v dokonalé plechové krásce, která nabízí dostatek prostoru, atraktivní výbavu, moderní funkce a bezpečné kilometry i na zledovatělých plochách. Také já občas hledám stylové auto, v němž se budu cítit pohodlně a jistě a zároveň budu mít garanci, že mě vyveze až do Krkonoš. Ani letos tomu nebylo jinak, zvláště když jsem objevil široký výběr vozidel na easyrent.cz. Právě tady jsem nakonec vybral vůz pro svou letošní dovolenou v Krkonoších a dobře jsem udělal.

Karoq nebo Q7?

Nejprve mne zaujal Karoq od Škodovky, skvělý vůz s 4×4 náhonem. Poměrně submisivní vůz působí na vozovce sebejistě a slibuje snadné ovládání i díky vychytávkám v interiéru. Je to třeba integrovaná navigace či bezpečnostní prvky, jež dělají jízdu autem příjemnější. Pak jsem brouzdal a žasnul nad luxusní Audi Q7 s multifunkčním volantem a trvalým náhonem na všechna čtyři kola. Celkem solidní je rozhodně i LandRover Discovery, u něhož platí, že čím déle jej máte půjčené, tím nižší cenu zaplatíte. Nakonec jsem se ale rozhodl pro úplně jiný vůz. Když jsme pak hledali s kamarády auto určené početnějším skupinám, narazil jsem mikrobus Mercedes Benz Vito pro větší skupiny.  Jeho hlavní předností je sedm plnohodnotných míst k sezení, takže ideální pro partu přátel, která chce vyrazit na hory i delší cestu a zároveň se nechce omezovat v pohodlí.

Romantické auto na cesty ve dvou

Jestliže rádi cestujete ve dvou se svou drahou polovičkou, jako já, pak otestujte stylový Minicooper Clubman. Tohle autíčko se na cestě nikdy neomrzí, je trendy v každém ohledu a navíc vás pohodlně dostane i do alpských středisek. Nicméně já jsem pro letošek zvolil zlatou střední cestu v podobě vozu Opel Mokka. Vymazlený model z dílny Opel mi easyrent.cz nabídl s možností sjednání 0% spoluúčasti a komplexními asistenčními službami. Co mi pak udělalo obrovskou radost, byla dálniční známka bez příplatku stejně jako více řidičů na jedné nájemní smlouvě. Takže se i moje přítelkyně posadila za volant a vychutnala si jízdu bez limitů horskou krajinou.

Sdílet článek