Zásuvka na povrch

Elegantní řešení zásuvek

Pořizujete nový počítačový stůl, popřípadě vybíráte kancelářské vybavení pro zaměstnance a chcete jim zabezpečit maximálně komfortní zázemí pro práci? Ať už doma či na poli pracovním, vždy volte z kvalitní vychytávek, s nimiž si šetříte čas i peníze. Dnes už totiž neplatí, že musí být zásuvky pouze ve zdi, jak tomu bylo dříve. Díky chytrým technologiím a designérským nápadům se mění myšlenky ve vkusné kousky s využitím prakticky kdekoliv. Jedním z takových oblíbených prvků jsou též zásuvky implementované do stolu s různými systémy otevírání a vyjíždění.

Do počítačového i jednacího stolu

Velmi žádané a oblíbené jsou výklopné zásuvky do stolu, které vám ušetří spousta místa. Vyklápěcí plocha zásuvkového dílu navazujícího zcela plynule na samotnou desku stolu a nabízí elegantní řešení. Po vyklopení víka se vám naskytne možnost připojit se do zásuvky anebo třeba nabíjet svůj chytrý telefon díky USB portu. Vybírat lze z tradičního bílého, stříbrného i černého řešení vždy s kvalitní povrchovou úpravou proti poškrábání a oděru. Kromě výklopné varianty se nabízí stejně tak i zásuvky výsuvné využívané zejména na kuchyňských deskách či zápustné zásuvky vhodné pro domácnosti, přístroje i spotřebiče čerpající elektřinu. Dají se uchytit do kuchyňských desek, pracovních stolů i ostatních druhů nábytku. Zásuvka na povrch slibuje, že už nebudete muset hledat prázdnou zdířku pro zapojení, nýbrž budete mít vždy dostatek volného místa pro energii vašeho vybavení.

Jiný typ na venek

Nezapomínejte, že nové, moderní a stylově řešené zásuvky seženete z pohodlí domova a to pro jakoukoliv příležitost či potřebu. Díky speciálním zásuvkám na venek neztratíte příjem energie ani na zahradě nebo chalupě. Vsaďte na osvědčené značky a cenově dostupnou nabídku zásuvek, prodlužovacích kabelů či nabíječek a adaptérů a přesvědčte se, že výrobci myslí na vaše individuální potřeby.