Díky bezbolestné liposukci se zbavíte přebytečných kilogramů

Snem snad každého z nás je dokonalá, štíhlá postava, na kterou můžeme být patřičně hrdí. Problémem však je, že takovou postavu bohužel všichni nemáme. Proto je velkým diskutovaným tématem hubnutí, která však není tak jednoduché. Ne všichni se umí omezit v jídle a změnit svůj jídelníček, další zase nemají čas na pohybové aktivity, které hubnutí podpoří. A některým se i přes snahu, kdy najedou na nový stravovací režim a zavedou do svého denního programu i pohyb, nedaří zhubnout tak, jak by se představovali.

I přesto existují způsoby, které vás přebytečných kilogramů zbaví. Mnozí z vás si mohou ihned vybavit klasickou, invazivní liposukci – zákrok, který je poměrně náročný, a to i po finanční stránce a nese s sebou i určitá rizika. Pořád ale není třeba zoufat! Řešení nabízí neinvazivní liposukce, nebo-li také bezbolestná liposukce, která vám může otevřít zcela nové možnosti

Co je bezbolestná liposukce?

Bezbolestná liposukce představuje typ odsávání tuků z problémových partií, s tím rozdílem, že se jedná o zákrok neivazivní. To znamená, že nepůjdete tzv. „pod skalpel“, ale tukové polštářky se vysávají za pomoci unikátního přístroje Exilis. Tento přístroj byl speciálně vyvinut a používán jako efektivní terapie pro neinvazivní liposukce. Přístrojem Exilis lze redukovat tukové polštářky, formovat tělo, odstranit celulitidu, zlepšit elasticitu a rejuvenaci (omlazení) pokožky, a to díky ultrazvuku kombinovaného s termální energií.

Jakých problémových partií je možné se zbavit?

Neinvazivní liposukce dnes dokáže odstranit tukové polštářky na všech partiích těla. Nejvíce využívaná je v oblasti břicha, boků a stehen, což jsou partie, které jsou nejproblémovější. Problémem však není ani odstranit podbradek či tuky na zadečku, lýtkách apod. Nejste tedy ničím omezeni a je jen na vás, jakou část těla potřebujete zformovat.

Kde můžete na bezbolestnou liposukci zajít?

Jestliže vás oslovila tato forma zbavení se tuků, k dipozici je vám bezbolestná liposukce Praha. Tu můžete využít v Hedera Spa Clinic nacházející se v Praze 5 – Zličín. V tomto komplexu poskytují kompletní péči o krásu a zdraví. Neinvazivní liposukce zde trvá pouhých 30-50 minut a doporučuje se absolvovat 4-6 aplikací. Není se čeho obávat, tato liposukce je dobře snášena a ucítíte příjemné teplo.

Sdílet článek