levné stěhování

Co vše udělat před stěhováním

Měníte bydliště? Nejde jenom o samotné stěhování bytů. Musíte se včas pustit do zařizování několika dalších důležitých věcí. Vyhraďte si dostatek času na obíhání různých poskytovatelů služeb a celý proces zvládněte bez problémů.

Než se začnete poohlížet po stěhování levně, pusťte se do nezbytných činností spojených s bydlením na konkrétní adrese. Vlastníte telefonní linku? Včas si podejte žádost o provedení změny. Promyslete, jestli ji úplně zrušíte, převedete do nového domu, anebo na jiného uživatele.  

Nebojte se velkého vyřizování

Oznámení o změně pobytu poplatníka rozhlasového a televizního poplatku seženete na poště, kde rovněž nahlásíte novou adresu, aby vám zásilky mohly být doručovány i nadále bez nepříjemností.

Bude potřeba ukončit dodávku elektřiny s dosavadní energetickou společností. Dodavatel vyžaduje umožnění přístupu do budovy, aby provedl konečný odečet spotřeby elektrické energie. Nevyhnete se ani hlášce pro plynárny, nejlépe do osmi dní před plánovaným přesunem. Převod plynoměru se podmiňuje sepsáním protokolu. Převedení ani ukončení odběru se neplatí. K výhodám patří, že všechny úkony se dají realizovat elektronicky na internetových stránkách, telefonem, při osobní návštěvě, ale i poštou. Vyberte si, co preferujete!

Z jednoho místa do druhého v krátké době

A nyní nastává čas na samotné stěhovací služby. Určitě doporučujeme obrátit se na levné stěhování u firmy, kde vás mile překvapí profesionální jednání a naprostá spokojenost dosavadních klientů. Přijatelné ceny lze očekávat také v hlavním městě, kde již řadu let působí Pražské stěhovací služby. Postarají se o přestěhování soukromých bytů i kanceláří. Dále zajistí vyklizení sklepů a nebytových prostor. Přenesou těžká břemena a umělecké předměty. Uvítáte i zlikvidování starého nábytku a jeho odvoz do sběrného dvora.