prodej ready made společností

Chcete podnikat? Společnost si kupte!

Život už většině z nás ukázal, že nečeká. Pokud dostanete životní šanci nebo příležitost, která se neodmítá, musíte ji rychle „chytit za pačesy“. V pružném jednání nás bohužel můžou občas brzdit úřady a byrokracie. Jak se jim vyhnout? Jak si založit společnost o deset a více dní rychleji, než je standardní český postup? Společnost si kupte.

Plátcem DPH bez zbytečného papírování

Podnikatelům a startupům je na překážku již zmíněný byrokratický systém. Namísto toho, aby šly zákony vstříc podnikajícím občanům, hází jim klacky pod nohy. Poslední tečka je dlouhé zvažování finančního úřadu o dobrovolném plátcovství DPH. Toto posuzování se může protáhnout i na několik měsíců, kdy vám utíkají zákazníci a s nimi obchody. Jak této situaci předejít? Jednoznačným řešením je prodej ready made společností. Laicky řečeno koupíte si firmu, která je předzaložená, což znamená, že je založena za účelem prodeje.

Jak to funguje a čeho se rozhodně nemusíte bát

Prodej ready made společností je na českém trhu víc jak patnáctiletou novinkou. Tato služba vznikla za účelem usnadnit podnikatelům cestu za jejich snem. K prodeji se nabízí společnosti zcela způsobilé po legislativní stránce. S.r.o. se splaceným základním kapitálem v plné výši. Společnost je nová a bez dluhů. Lze změnit její název i předmět činnosti.

Expandovat na trh pod názvem své nové společnosti lze ihned po podpisu smlouvy. Vlastníkem společnosti se stanete během 24 hodin. Zápis o změně společníka v obchodním rejstříku je už pouhá formalita.

Využijte výhod zahraničních společností

Založení společnosti v jiném členském státě EU či v zemi mimo evropské společenství předpokládá dobrou znalost daňových zákonů dané země. Získat potřebné papíry a razítka také není lehký úkol. Výsledek za to ovšem stojí. Nejenže daňové podmínky můžou být výhodnější, ale postavení vaší anglické společnosti na celosvětovém trhu je mnohem reprezentativnější než té české. A navíc i takovou společnost lze koupit. Fráze prodám firmu platí pro společnosti anglické, německé nebo americké. Jediné, co potřebujete, je mít k dispozici vlastní sídlo a produkt, který zaujme zákazníka.

Sdílet článek