ai-generated

Chat GPT se stává nejlepším pomocníkem zaměstnanců i podnikatelů

Před nedávnou dobou přišla na svět nová verze dříve neznámé aplikace, která si od té doby získává ohromnou mediální pozornost. Důvodem je neuvěřitelné množství informací, s nimiž daný program disponuje. Ty se totiž dají na základě několika málo kliknutí přetvořit v celou řadu výdělečných výsledků. Co vše s Chat GPT dokážete?

Texty, které se neztratí

Nemusíte zrovna pracovat jako marketingový specialista, abyste ocenili skvělé prodejní texty. Ty jsou totiž alfou i omegou úspěchu pro všechny firmy z libovolného odvětví. V dnešní době nestačí jen lákavé webové stránky, ale musíte být dostatečně vidět i na sociálních sítích a dalších online platformách. Ne všichni v sobě však mají duši obchodníka a spisovatele v jednom, a proto potřebují pomoc zvenčí.

Tou pomocí se stále častěji stává moderní Chat GPT, přičemž se není čemu divit. Namísto shánění drahých profesionálů a čekání na výsledky jejich práce si doma uvaříte kávu, několikrát kliknete myší a máte hotovo. Není přitom nutné nic programovat. Zkrátka a dobře jen zadáte základní požadavky, určíte styl komunikace a za chvíli uvidíte použitelný výstup.

Pokročilé funkce

Zvolíte-li si opravdu šikovný program, podobně snadno vygenerujete i libovolné obrázky. V tomto ohledu se fantazii vážně meze nekladou, tudíž závisí jen na vašich přáních. Dá se vlastně najít program, který zvládá jak texty, tak i obrázky? Určitě ano.

Podívejte se například na známou aplikaci jménem Deeply, jež s pomocí profesionálně nastavených šablon vytváří marketingové texty, fotografie, stejně jako překlady do/z více než třiceti jedna světových jazyků. A co víc, na prvních pět dní máte zkušební verzi zcela zdarma. Poté se sami rozhodnete, jestli budete chtít pokračovat v používání, nebo nikoliv.

Sdílet článek