Čas na nový vůz z dílny českého lídra

Čas na nový vůz z dílny českého lídra

To, že si automobily Škoda drží prvenství v oblibě nejen u českých řidičů, je samozřejmá a léty prověřená věc. Jako jedna z mála automobilek staví své modelové řady na inovativním přístupu a komfortní výbavě, jež oceňuje mladý začínající řidič především díky bezpečnostní sadě a stejně tak řada zkušených řidičů, pro něž je prioritou pohodlí a jistota. Už víte, které vozidlo otestujete?

K jako kabrňák Kodiaq

Je tak odlišné a vždy rozeznatelné od jiných aut. Škoda Kodiaq v sobě snoubí jednoduchost a funkčnost. Model vozidla potěší každého, kdo si chce z cestování osobním autem udělat skutečný zážitek. Moderní technologie vám usnadní život, například díky bezklíčovému odemykání, startování nebo pomocí senzorů pro pohyb nohou k otevírání zavazadlového prostoru. Kompletní přehled o dopravní situaci budete mít nejen díky vyvýšené pozici řidiče, ale především se na tom podílí přehledné uspořádání přístrojové desky s řadou benefitů. Mezi pokročilé systémy patří třeba hlídání mrtvého úhlu, informace o aktuální dopravní situaci nebo asistence při parkování vozu.

Stálice v novém kabátku

Na své oblibě neztrácí ani Škoda Fabia ve výbavě s řadou užitečných funkcí. Podvozek se maximálně přizpůsobí stylu vaší jízdy a velmi hbitě reaguje na změny v řízení, díky čemuž budete mít pocit bezpečí a jistoty za každé situace. Nespornou výhodou vozů Škoda je možnost individuálního nastavení a vybavení funkcemi podle vašich představ. Designéři myslí také na milovníky elegance a luxusu. Proto navrhli nový Škoda Superb v tradičním provedení i variantě Combi.

Tento osobní vůz je navržený pro náročné zákazníky tak, aby jim poskytl komfort při delších cestách a moderní uživatelské zázemí vybavené chytrými technologiemi. Velikost uspokojí náročné podnikatele i rodiny s dětmi a jeho perfektní jízdní vlastnosti oceníte i v hustém provozu, protože disponuje atraktivními bezpečnostními sadami.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám...
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Někdo si zkrátka nemůže dovolit zbrusu nové auto, případně se mu za něj nechce utrácet z důvodu rychlého poklesu ceny...