Čas na nový vůz z dílny českého lídra

Čas na nový vůz z dílny českého lídra

To, že si automobily Škoda drží prvenství v oblibě nejen u českých řidičů, je samozřejmá a léty prověřená věc. Jako jedna z mála automobilek staví své modelové řady na inovativním přístupu a komfortní výbavě, jež oceňuje mladý začínající řidič především díky bezpečnostní sadě a stejně tak řada zkušených řidičů, pro něž je prioritou pohodlí a jistota. Už víte, které vozidlo otestujete?

K jako kabrňák Kodiaq

Je tak odlišné a vždy rozeznatelné od jiných aut. Škoda Kodiaq v sobě snoubí jednoduchost a funkčnost. Model vozidla potěší každého, kdo si chce z cestování osobním autem udělat skutečný zážitek. Moderní technologie vám usnadní život, například díky bezklíčovému odemykání, startování nebo pomocí senzorů pro pohyb nohou k otevírání zavazadlového prostoru. Kompletní přehled o dopravní situaci budete mít nejen díky vyvýšené pozici řidiče, ale především se na tom podílí přehledné uspořádání přístrojové desky s řadou benefitů. Mezi pokročilé systémy patří třeba hlídání mrtvého úhlu, informace o aktuální dopravní situaci nebo asistence při parkování vozu.

Stálice v novém kabátku

Na své oblibě neztrácí ani Škoda Fabia ve výbavě s řadou užitečných funkcí. Podvozek se maximálně přizpůsobí stylu vaší jízdy a velmi hbitě reaguje na změny v řízení, díky čemuž budete mít pocit bezpečí a jistoty za každé situace. Nespornou výhodou vozů Škoda je možnost individuálního nastavení a vybavení funkcemi podle vašich představ. Designéři myslí také na milovníky elegance a luxusu. Proto navrhli nový Škoda Superb v tradičním provedení i variantě Combi.

Tento osobní vůz je navržený pro náročné zákazníky tak, aby jim poskytl komfort při delších cestách a moderní uživatelské zázemí vybavené chytrými technologiemi. Velikost uspokojí náročné podnikatele i rodiny s dětmi a jeho perfektní jízdní vlastnosti oceníte i v hustém provozu, protože disponuje atraktivními bezpečnostními sadami.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Zvýšená bezpečnost s dopravním značením
Zvýšená bezpečnost s dopravním značením
Je naprosto nezbytné, aby se upozorňovalo na místa, kde aktuálně probíhají různé stavební a jiné úpravy. Každá firma musí zajistit...
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Při podnikání firma i jednotlivec stále řeší otázku peněz. Jak vhodně investovat, aby byly výsledky co nejlepší? Vezměte si třeba...
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Tak jako mnozí jiní, i já jsem se musela pustit do výběru nových letních pneumatik pro svůj osobní automobil Peugeot...