beneGEN4

beneGEN4

Statistiky lékařů hovoří jasně: Přibývá lidí, kteří trpí problémy s pohybovým aparátem a nejsou to jen „starší ročníky“. Do ordinací přichází stále více mladých lidí a dokonce i dětí. Na vině je v mnoha případech nedostatek pohybu a především nedostatečná výživa kloubů. Právě s ní může pomoci novinka na trhu – doplněk stravy beneGEN4, jehož síla tkví v unikátním složení. Čím je beneGEN4 výjimečný a jak pomáhá?

Doplněk stravy beneGEN4 přichází se složením, které překvapuje svou sílou. Je k dostání ve formě rozpustného nápoje. Složení jednoho sáčku obsahuje tolik účinných látek, které se objevují až v 10 tabletách konkurenčních přípravků!

Složení, které kloubům prospívá

Hlavní složkou přípravku je kolagenní hydrolyzát. Kolagen je základní stavební jednotkou kloubní chrupavky. Lidské tělo si ho umí vytvořit samo, ovšem jen po omezenou dobu. S přibývajícím věkem lidský organismus tuto schopnost ztrácí, takže kolagenu ubývá a klouby začínají bolet. Je třeba také vědět, že v běžné stravě se kolagenu nachází jen velmi málo. Nejlepším řešením tedy je, užívat pravidelně doplňky stravy s jeho obsahem. Jedině tak budete mít jistotu, že klouby dostanou vše, co potřebují. V beneGEN4 je 4000 mg kolagenu, což je optimální dávka pro každý den. Další složkou je Chondroitin sulfát, i tato látka je nezbytná pro to, aby si kloubní chrupavka udržela svou elasticitu a klouby pracovaly správně. Třetí složkou je Hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), který napomáhá k regeneraci a posilování buněk, čímž pomáhá udržovat klouby funkční. Tyto látky jsou ještě doplněny o vitamín C, který je zastoupen v množství 80mg, což je 100 % doporučené denní dávky. V obsahu se nachází také L-Leucin a extrakt z červené řepy. Tato kombinace je zárukou, že i vaše kluby dostanou ideální výživu každý den a bolest kloubů vás nebude trápit.

Přípravek beneGEN4 je vhodné užívat při obtížích i jako prevenci proti bolesti. Doporučené dávkování je: 1 sáček denně při prevenci, v případě obtíží jsou to 2 sáčky denně po dobu 14 dní a poté 1 sáček za den. Aby byl účinek maximální, je třeba přípravek užívat minimálně 2 měsíce.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Už jste si také někdy řekli „Tohle se mi stát nemůže“, a ani jste se nenadáli a ono se vám...
Zdravotnické vybavení módní a kvalitní
Zdravotnické vybavení módní a kvalitní
Od zdravotního personálu a lékařů se většinou očekává kromě odborně vykonané práce také perfektní vzhled. V současné době není problém...
Pusťte se do práce ve speciálním oblečení
Pusťte se do práce ve speciálním oblečení
Chystáte se pracovat na zahradě nebo v garáži? Výměna oblečení se nedělá jenom kvůli nezašpinění svátečnějších svršků, ale hlavně pro...